Opieka nad wizerunkiem firmy

Wizerunek firmy i opinie jakimi dzielą się konsumenci w sieci ma wielkie znaczenie w procesie sprzedaży usług i produktów. Jak pokazują badania przeprowadzone przez Channeladvisor.com aż 92% konsumentów przed zakupem produktu lub zleceniem usługi czyta opinie w internecie, a aż 75% z nich ma do nich zaufanie. Opinie na jakie natrafią zainteresowani mają więc kluczowe znaczenie w procesie sprzedaży. Klienci są coraz bardziej świadomi i szczególnie podczas kosztownych zakupów kierują się opinią innych osób, które już wcześniej zakupiły dany produkt lub usługę. Warto dbać o pozytywny wizerunek firmy w Internecie!

W skład usług związanych z opieką nad wizerunkiem firmy wchodzą: SERM – czyli kontrola wizerunku firmy w wyszukiwarkach Internetowych, depozycjonowanie negatywnych opinii z Google, kreowanie wizerunku poprzez angażujące i neutralizujące wypowiedzi, bieżąca komunikacja z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Jakie korzyści zapewnia opieka nad wizerunkiem firmy w Internecie:

 • Rozpoznawalność marki

 • Poprawę zaufania konsumentów

 • Zwiększenie liczby klientów

 • Poprawę widoczności strony w wyszukiwarkach

 • Kontrola nad informacjami pojawiającymi się o firmie w Internecie

 • Reagowanie na negatywne opinie

 • Większą sprzedaż i poprawę dochodów firmy

Ile kosztuje i jak przebiega usługa?

Monitoruję sieć za pomocą specjalistycznych narzędzi takich jak Alerty Google, Brand24 czy Unamo. Kiedy w Internecie pojawia jest wybrana wzmianka, jaką może być słowo kluczowe, nazwa firmy, produktu czy usługi narzędzia generują listę miejsc w jakich ukazała się informacja na wskazany temat. To zapewnia możliwość reakcji. Na jakich serwisach pojawiają się wzmianki? Są to zwykle media społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, inne strony internetowe, blogi, fora, portale czy serwisu typu Q&A.

Koszt usługi związanej z opieką nad wizerunkiem firmy w sieci zaczyna się już od 2500 zł/netto.

Profesjonalnie zaopiekuje się wizerunkiem Twojej firmy. Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Moja przygoda zawodowa z pozycjonowaniem stron zaczęła się w 2012 roku. Szybko odkryłem, że taka praca sprawia mi dużą satysfakcję, dlatego stała się moją pasją. W 2014 założyłem własną działalność, która umożliwia mi dalszy rozwój i realizację marzeń. Regularnie biorę udział w wielu konferencjach oraz szkoleniach z zakresu SEO/pozycjonowania. Nieustannie staram się poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalam posiadane umiejętności. Mieszkam w Częstochowie.

  Każde zlecenie jest inne, dlatego w pełni indywidualnie podchodzę do swoich klientów. Biorę pod uwagę m.in. specyfikę branży, charakterystykę domeny czy popularność słów kluczowych. Rozliczam się na zasadzie opłaty abonamentowej, do której doliczam stosowne premie za osiągnięte cele.

  Zależy mi na transparentności, dlatego co miesiąc przedstawiam szczegółowy raport opisujący postępy prac oraz ich faktyczne efekty.

  Opinie moich klientów

  W branży marketingu internetowego działam od 2012 roku. Sprawdź jakie opinie mają o mnie moi dotychczasowi klienci!

  Kasia M.
  Kasia M.
  Z Panem Kordianem współpracuję już rok. Zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym mojej firmy. Jestem zadowolona z usług, kontaktu i wyników. Polecam.
  Karol H.
  Karol H.
  Wszystkie detale związane z interesującą mnie usługą udało się dogadać w niecałą godzinę w sobotni poranek. W dodatku mowa o 11 listopada. Doskonały kontakt, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, terminowa realizacja usługi zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Polecam P. Kordiana z czystym sumieniem.
  Leart S.
  Leart S.
  Polecam współpracę z Kordianem w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.
  Konrad N.
  Konrad N.
  Kordian Minkina wykonał dla mnie stronę internetową.Poziom, na jakim zrealizowana została usługa przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm, terminowość oraz kontakt na najwyższym poziomie.
  ROKO W.
  ROKO W.
  Z przyjemnością polecamy usługi Pana Kordiana z zakresu tworzenia stron internetowych. Jego profesjonalizm, umiejętności, terminowość i komunikatywność gwarantują wysoką jakość pracy.
  Waldemar Z.
  Waldemar Z.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, profesjonalna obsługa i szybka pomoc we wszystkich tematach, polecam!
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Kordianem jako freelancerem - specjalistą SEO z prawdziwego zdarzenia. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku 2020 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Dzięki jego wysiłkom udało mi się ujarzmić pozycjonowanie, a moja strona osiąga z każdym miesiącem coraz lepsze pozycje. Pana Kordiana cenię sobie również za bezproblemową komunikatywność, dyspozycyjność i empatię, co jest niezwykłą rzadkością w branży (wcześniej współpracowałem z innymi firmami i konsultantami SEO, więc mam porównanie). Jeśli ktoś zastanawia się, kogo do pozycjonowania wybrać - osoba Pana Kordiana będzie najlepszym wyborem!
  Mateusz J.
  Mateusz J.
  Bardzo polecam współpracę z Panem Kordianem, stworzenie strony internetowej rzetelnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie.
  Marek Z.
  Marek Z.
  Great job, meeting the deadline. I recommend!
  dawid K.
  dawid K.
  Po złych doświadczeniach z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron w Google, tym razem postawiłem na freelancera SEO, jakim jest Pan Kordian Minkina. W końcu znalazłem tego czego szukałem! Indywidualne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, raporty, a co najważniejsze efekty! Polecam z czystym sumieniem. Współpracujemy od Czerwca 2019 roku.
  dt K.
  dt K.
  Zdecydowałem się na współpracę z Panem Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem zadowolony z wyników, jakie udało nam się uzyskać. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu moja firma w końcu zaczęła zarabiać! Sama współpraca na bardzo przejrzystych warunkach. Mam stały dostęp do panelu, gdzie mogę śledzić pozycje w Google, a na koniec każdego miesiąca dostaje raport z wykonanych w tym czasie prac.
  Grzegorz S.
  Grzegorz S.
  Pawel M.
  Pawel M.
  Bardzo dobre podejście do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim
  Paczek _.
  Paczek _.
  Kordian wykonał dla mnie stronę internetową, która została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizował ją pod kątem pozycjonowania w Google. Polecam współpracę!
  Patrycja N.
  Patrycja N.
  Kordian wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe. Efekty szybkie i stabilne. Oprócz pozycjonowania Kordian stworzył dla mnie stronę.
  Michał B.
  Michał B.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Kordian stara się zrozumieć rzeczywiste potrzeby klienta, dzięki czemu pozycjonuje te frazy, które są dla klienta najbardziej opłacalne i przynoszą zysk, a nie tylko są łatwe do wypozycjonowania. Każdy miesiąc kończy się zrozumiałym dla mnie raportem, więc wiem za co placę.jestem zadowolony i polecam 🙂
  Adrian M.
  Adrian M.
  Zleciłem wykonanie strony internetowej, obecnie ją pozycjonujemy. Szybki i bezpośredni kontakt.
  Marcin M.
  Marcin M.
  Kordian stworzył dla mnie nową stronę opartą o silnik Wordpress. Strona wygląda super. Obecnie zajmujemy się jej pozycjonowaniem w Google i z miesiąca na miesiąc moja widoczność rośnie.
  Kamil K.
  Kamil K.
  Współpracuję z Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony firmowej. Bardzo dobre efekty i jakość usług. Wcześniej korzystałem z usług dużej agencji SEO, jednak zdecydowanie wolę współpracę z człowiekiem, który bezpośrednio zajmuje się pozycjonowaniem strony. Szybciej, lepiej, skuteczniej.
  Piotr P.
  Piotr P.
  Kordian wykonuje ze mną pozycjonowanie stron internetowych od kilku lat. Podoba mi się, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kordian jako specjalista jest świadomy, że działanie szablonowe przy pozycjonowaniu stron nie działa na większą skalę. Jego wiedzę potwierdza obecność na wielu szkoleniach oraz konferencjach, gdzie pozycjonowanie stron jest głównym tematem.
  Wadyslaw O.
  Wadyslaw O.
  Z Kordianem współpracuje w zakresie pozycjonowania mojej strony od 2014 roku. Przez ten czas dużo zmieniło się w wyszukiwarce Google, ale dzięki profesjonalnemu podejściu i jasnych zasadach współpracy moja strona z roku na rok zwiększa swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Co najbardziej sobie cenie w Kordianie to stały kontakt i elastyczność w działaniach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po tych kilku latach planujemy rozszerzyć naszą współpracę o Google Ads i marketing w mediach społecznościowych.
  js_loader

  Wiedza

  Interesujesz się marketingiem w sieci? Śledź mojego bloga, gdzie dzielę się wiedzą na temat skutecznego pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google!