SEO copywriting – treści na potrzeby pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych to działania, w których ogromną rolę odgrywa treść. Jak zwykło się mówić w branży SEO – „Content is King”. Odpowiednio przygotowana treść potrafi szybko przełożyć się na poprawę widoczności strony w wynikach organicznych. Potrzebujesz treści na potrzeby pozycjonowania stron? Oferuję usługi związane z SEO copywritingiem. Przygotowuję treść, która angażuje użytkowników i jest opracowana według najnowszych standardów w oparciu o data-driven i semantykę.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Działam na podstawie briefu,  który jest podstawą przygotowania odpowiedniej treści dopasowanej do potrzeb klientów. Oferuję SEO copywriting w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Jakiego rodzaju treści mogę zaoferować?

 • Treści poradnikowe

 • Treści blogowe

 • Angażujące treści na potrzeby content marketingu

 • Opisy produktów

 • Opisy do kategorii

 • Opisy usług

Jakie znaczenie ma treść w SEO?

Wysokiej jakości treści pełnią kluczową rolę w walce o topowe pozycje w Google. To w treści możemy umieścić słowa kluczowe, na jakie chcemy wysoko pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Ich odpowiednie zagęszczenie, użycie i odmiany są niezwykle istotne. Roboty wyszukiwarki na podstawie treści potrafią ocenić, o czym tak naprawdę jest dana strona internetowa i na jakie słowa kluczowe powinna pojawiać się użytkownikom.

SEO copywriting na przestrzeni ostatnich kilku lat uległ znacznym modyfikacjom. Dobra treść na potrzeby SEO w moim przekonaniu powinna być opracowana według semantyki oraz analizy konkurencji, angażować użytkowników oraz spełniać wszystkie wymogi stylistyczne, interpunkcyjne oraz gramatyczne.

Potrzebujesz wysokiej jakości treści? Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  W 2012 roku postawiłem swoje pierwsze kroki na ścieżce związanej z pozycjonowaniem stron internetowych. Zajęcie to na tyle mnie zaintrygowało, że już dwa lata później założyłem własną działalność. Z pasji i woli rozwoju regularnie uczestniczę w rozmaitych szkoleniach. Mieszkam w Częstochowie, ale często biorę udział także w ogólnopolskich, specjalistycznych konferencjach SEO – jako gość lub prelegent. Pozycjonowanie stało się moją pasją, dającą dużo satysfakcji.

  Każde zlecenie jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzę w pełni indywidualnie. Zawsze dokładnie analizuję specyfikę danej branży, domeny, słów kluczowych itp. W ten sposób najpełniej realizuję oczekiwania swoich klientów. Co miesiąc przesyłam szczegółowy raport odnośnie mojej działalności, tak by wszystko było jak najbardziej jasne i transparentne.

  Rozliczam się na zasadzie opłat abonamentowych, do których dodaję premię za zrealizowanie wyznaczonych celów.

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowaniem stron zajmuje się od 2012 roku, skutecznie zwiększając widoczność stron moich klientów wyszukiwarce Google.

  Kasia M.
  Kasia M.
  Z Panem Kordianem współpracuję już rok. Zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym mojej firmy. Jestem zadowolona z usług, kontaktu i wyników. Polecam.
  Karol H.
  Karol H.
  Wszystkie detale związane z interesującą mnie usługą udało się dogadać w niecałą godzinę w sobotni poranek. W dodatku mowa o 11 listopada. Doskonały kontakt, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, terminowa realizacja usługi zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Polecam P. Kordiana z czystym sumieniem.
  Leart S.
  Leart S.
  Polecam współpracę z Kordianem w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.
  Konrad N.
  Konrad N.
  Kordian Minkina wykonał dla mnie stronę internetową.Poziom, na jakim zrealizowana została usługa przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm, terminowość oraz kontakt na najwyższym poziomie.
  ROKO W.
  ROKO W.
  Z przyjemnością polecamy usługi Pana Kordiana z zakresu tworzenia stron internetowych. Jego profesjonalizm, umiejętności, terminowość i komunikatywność gwarantują wysoką jakość pracy.
  Waldemar Z.
  Waldemar Z.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, profesjonalna obsługa i szybka pomoc we wszystkich tematach, polecam!
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Kordianem jako freelancerem - specjalistą SEO z prawdziwego zdarzenia. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku 2020 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Dzięki jego wysiłkom udało mi się ujarzmić pozycjonowanie, a moja strona osiąga z każdym miesiącem coraz lepsze pozycje. Pana Kordiana cenię sobie również za bezproblemową komunikatywność, dyspozycyjność i empatię, co jest niezwykłą rzadkością w branży (wcześniej współpracowałem z innymi firmami i konsultantami SEO, więc mam porównanie). Jeśli ktoś zastanawia się, kogo do pozycjonowania wybrać - osoba Pana Kordiana będzie najlepszym wyborem!
  Mateusz J.
  Mateusz J.
  Bardzo polecam współpracę z Panem Kordianem, stworzenie strony internetowej rzetelnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie.
  Marek Z.
  Marek Z.
  Great job, meeting the deadline. I recommend!
  dawid K.
  dawid K.
  Po złych doświadczeniach z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron w Google, tym razem postawiłem na freelancera SEO, jakim jest Pan Kordian Minkina. W końcu znalazłem tego czego szukałem! Indywidualne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, raporty, a co najważniejsze efekty! Polecam z czystym sumieniem. Współpracujemy od Czerwca 2019 roku.
  dt K.
  dt K.
  Zdecydowałem się na współpracę z Panem Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem zadowolony z wyników, jakie udało nam się uzyskać. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu moja firma w końcu zaczęła zarabiać! Sama współpraca na bardzo przejrzystych warunkach. Mam stały dostęp do panelu, gdzie mogę śledzić pozycje w Google, a na koniec każdego miesiąca dostaje raport z wykonanych w tym czasie prac.
  Grzegorz S.
  Grzegorz S.
  Pawel M.
  Pawel M.
  Bardzo dobre podejście do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim
  Paczek _.
  Paczek _.
  Kordian wykonał dla mnie stronę internetową, która została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizował ją pod kątem pozycjonowania w Google. Polecam współpracę!
  Patrycja N.
  Patrycja N.
  Kordian wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe. Efekty szybkie i stabilne. Oprócz pozycjonowania Kordian stworzył dla mnie stronę.
  Michał B.
  Michał B.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Kordian stara się zrozumieć rzeczywiste potrzeby klienta, dzięki czemu pozycjonuje te frazy, które są dla klienta najbardziej opłacalne i przynoszą zysk, a nie tylko są łatwe do wypozycjonowania. Każdy miesiąc kończy się zrozumiałym dla mnie raportem, więc wiem za co placę.jestem zadowolony i polecam 🙂
  Adrian M.
  Adrian M.
  Zleciłem wykonanie strony internetowej, obecnie ją pozycjonujemy. Szybki i bezpośredni kontakt.
  Marcin M.
  Marcin M.
  Kordian stworzył dla mnie nową stronę opartą o silnik Wordpress. Strona wygląda super. Obecnie zajmujemy się jej pozycjonowaniem w Google i z miesiąca na miesiąc moja widoczność rośnie.
  Kamil K.
  Kamil K.
  Współpracuję z Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony firmowej. Bardzo dobre efekty i jakość usług. Wcześniej korzystałem z usług dużej agencji SEO, jednak zdecydowanie wolę współpracę z człowiekiem, który bezpośrednio zajmuje się pozycjonowaniem strony. Szybciej, lepiej, skuteczniej.
  Piotr P.
  Piotr P.
  Kordian wykonuje ze mną pozycjonowanie stron internetowych od kilku lat. Podoba mi się, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kordian jako specjalista jest świadomy, że działanie szablonowe przy pozycjonowaniu stron nie działa na większą skalę. Jego wiedzę potwierdza obecność na wielu szkoleniach oraz konferencjach, gdzie pozycjonowanie stron jest głównym tematem.
  Wadyslaw O.
  Wadyslaw O.
  Z Kordianem współpracuje w zakresie pozycjonowania mojej strony od 2014 roku. Przez ten czas dużo zmieniło się w wyszukiwarce Google, ale dzięki profesjonalnemu podejściu i jasnych zasadach współpracy moja strona z roku na rok zwiększa swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Co najbardziej sobie cenie w Kordianie to stały kontakt i elastyczność w działaniach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po tych kilku latach planujemy rozszerzyć naszą współpracę o Google Ads i marketing w mediach społecznościowych.
  js_loader

  Wiedza

  Tworzeniem treści poradnikowych zajmuje się także na swoim blogu, gdzie dzielę się wiedzą. Dowiedz się co mam do przekazania swoim czytelnikom!