Seo copywriting

Seo copywriting2021-10-14T17:08:55+02:00

SEO copywriting – treści na potrzeby pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych to działania, w których ogromną rolę odgrywa treść. Jak zwykło się mówić w branży SEO – „Content is King”. Odpowiednio przygotowana treść potrafi szybko przełożyć się na poprawę widoczności strony w wynikach organicznych. Potrzebujesz treści na potrzeby pozycjonowania stron? Oferuję usługi związane z SEO copywritingiem. Przygotowuję treść, która angażuje użytkowników i jest opracowana według najnowszych standardów w oparciu o data-driven i semantykę.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Działam na podstawie briefu,  który jest podstawą przygotowania odpowiedniej treści dopasowanej do potrzeb klientów. Oferuję SEO copywriting w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Jakiego rodzaju treści mogę zaoferować?

 • Treści poradnikowe

 • Treści blogowe

 • Angażujące treści na potrzeby content marketingu

 • Opisy produktów

 • Opisy do kategorii

 • Opisy usług

Jakie znaczenie ma treść w SEO?

Wysokiej jakości treści pełnią kluczową rolę w walce o topowe pozycje w Google. To w treści możemy umieścić słowa kluczowe, na jakie chcemy wysoko pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Ich odpowiednie zagęszczenie, użycie i odmiany są niezwykle istotne. Roboty wyszukiwarki na podstawie treści potrafią ocenić, o czym tak naprawdę jest dana strona internetowa i na jakie słowa kluczowe powinna pojawiać się użytkownikom.

SEO copywriting na przestrzeni ostatnich kilku lat uległ znacznym modyfikacjom. Dobra treść na potrzeby SEO w moim przekonaniu powinna być opracowana według semantyki oraz analizy konkurencji, angażować użytkowników oraz spełniać wszystkie wymogi stylistyczne, interpunkcyjne oraz gramatyczne.

Potrzebujesz wysokiej jakości treści? Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  W 2012 roku postawiłem swoje pierwsze kroki na ścieżce związanej z pozycjonowaniem stron internetowych. Zajęcie to na tyle mnie zaintrygowało, że już dwa lata później założyłem własną działalność. Z pasji i woli rozwoju regularnie uczestniczę w rozmaitych szkoleniach. Mieszkam w Częstochowie, ale często biorę udział także w ogólnopolskich, specjalistycznych konferencjach SEO – jako gość lub prelegent. Pozycjonowanie stało się moją pasją, dającą dużo satysfakcji.

  Każde zlecenie jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzę w pełni indywidualnie. Zawsze dokładnie analizuję specyfikę danej branży, domeny, słów kluczowych itp. W ten sposób najpełniej realizuję oczekiwania swoich klientów. Co miesiąc przesyłam szczegółowy raport odnośnie mojej działalności, tak by wszystko było jak najbardziej jasne i transparentne.

  Rozliczam się na zasadzie opłat abonamentowych, do których dodaję premię za zrealizowanie wyznaczonych celów.

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowaniem stron zajmuje się od 2012 roku, skutecznie zwiększając widoczność stron moich klientów wyszukiwarce Google.

  js_loader

  Wiedza

  Tworzeniem treści poradnikowych zajmuje się także na swoim blogu, gdzie dzielę się wiedzą. Dowiedz się co mam do przekazania swoim czytelnikom!

  Przejdź do góry