Outsourcing SEO – zlecaj skuteczne pozycjonowanie

Skuteczny outsourcing SEO – potrzebujesz wsparcia w działaniach związanych z pozycjonowaniem stron internetowych? Twoja firma posiada bogatą ofertę usług marketingowych, których świetnym uzupełnieniem byłoby SEO? Chcesz działać kompleksowo? Posiadam wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych, dzięki czemu mogę zagwarantować prowadzenie skutecznych działań, które przynoszą zauważalne rezultaty w postaci poprawy pozycji stron w wyszukiwarce Googole. Dbam o jakość i terminowość, a na koniec każdego miesiąca tworzę raport z przeprowadzonych działań.

Jak wygląda współpraca oparta o outsourcingu SEO? Działam na podstawie budżetu, jaki klient może przeznaczyć na działania związane z pozycjonowaniem oraz optymalizacją strony. Biorę pod uwagę wymagania i zalecenia petentów, aby jak najlepiej dopasować ofertę, która przede wszystkim ma zagwarantować efekt i lepszą widoczność strony. W ramach usługi outsourcingu SEO mogę zapewnić następujące działania:

 • Wybór słów kluczowych

 • Audyt strony internetowej

 • Optymalizacja SEO

 • Copywriting SEO – tworzenie zoptymalizowanych treści

 • Linkbuilding

 • Monitoring i analiza efektów

 • Prowadzenie bloga firmy

 • Content Marketing

Outsourcing SEO – dla kogo?

Usługa outsourcingu SEO przeznaczona jest dla agencji marketingowych, jakie chcą działać kompleksowo, a nie mają w swoich szeregach pracowników znających się na pozycjonowaniu, małych i średnich firm czy osób, które nie mają czasu na samodzielne prowadzenie działań związanych z pozycjonowaniem. Dlaczego warto? Kiedy ja będę pracował i zajmował się tym na czym znam się najlepiej, Ty możesz w spokoju skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów i rozwoju własnej oferty! Outsourcing SEO pozwala więc firmie zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałby przeznaczyć na zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika oraz jego systematyczne szkolenie.

Gwarantuję pełną poufność. Wierzę, że dobra współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu.

Wykonam za Ciebie pozycjonowanie stron. Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Zawodowym pozycjonowaniem stron internetowych zacząłem zajmować się w 2012 roku. Szybko stało się to moją pasją, dlatego już dwa lata później założyłem własną działalność. W swojej firmie nieustannie rozwijam się i spełniam zawodowo. Biorąc udział w różnych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu SEO systematycznie uaktualniam i poszerzam swoją wiedzę. Na co dzień mieszkam w Częstochowie.

  Doskonale znam specyfikę pozycjonowania, dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Metody mojej pracy odpowiednio różnią się w zależności od branży, domeny, słów kluczowych itp. Wynagrodzenie pobieram na zasadzie abonamentowej opłaty, do której doliczone zostaje success fee, czyli premia za osiągnięcie celu.

  Co miesiąc w przejrzysty i transparentny sposób przedstawiam raport z wykonanej pracy oraz jej rzeczywiste efekty.

  Opinie moich klientów

  W branży SEO działam od 2012 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie i wypracowane metody, które przynoszą pozytywne rezultaty w wyszukiwarce Google. Sprawdź co mówią o mnie osoby z którymi współpracowałem!

  Kasia M.
  Kasia M.
  Z Panem Kordianem współpracuję już rok. Zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym mojej firmy. Jestem zadowolona z usług, kontaktu i wyników. Polecam.
  Karol H.
  Karol H.
  Wszystkie detale związane z interesującą mnie usługą udało się dogadać w niecałą godzinę w sobotni poranek. W dodatku mowa o 11 listopada. Doskonały kontakt, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, terminowa realizacja usługi zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Polecam P. Kordiana z czystym sumieniem.
  Leart S.
  Leart S.
  Polecam współpracę z Kordianem w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.
  Konrad N.
  Konrad N.
  Kordian Minkina wykonał dla mnie stronę internetową.Poziom, na jakim zrealizowana została usługa przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm, terminowość oraz kontakt na najwyższym poziomie.
  ROKO W.
  ROKO W.
  Z przyjemnością polecamy usługi Pana Kordiana z zakresu tworzenia stron internetowych. Jego profesjonalizm, umiejętności, terminowość i komunikatywność gwarantują wysoką jakość pracy.
  Waldemar Z.
  Waldemar Z.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, profesjonalna obsługa i szybka pomoc we wszystkich tematach, polecam!
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Kordianem jako freelancerem - specjalistą SEO z prawdziwego zdarzenia. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku 2020 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Dzięki jego wysiłkom udało mi się ujarzmić pozycjonowanie, a moja strona osiąga z każdym miesiącem coraz lepsze pozycje. Pana Kordiana cenię sobie również za bezproblemową komunikatywność, dyspozycyjność i empatię, co jest niezwykłą rzadkością w branży (wcześniej współpracowałem z innymi firmami i konsultantami SEO, więc mam porównanie). Jeśli ktoś zastanawia się, kogo do pozycjonowania wybrać - osoba Pana Kordiana będzie najlepszym wyborem!
  Mateusz J.
  Mateusz J.
  Bardzo polecam współpracę z Panem Kordianem, stworzenie strony internetowej rzetelnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie.
  Marek Z.
  Marek Z.
  Great job, meeting the deadline. I recommend!
  dawid K.
  dawid K.
  Po złych doświadczeniach z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron w Google, tym razem postawiłem na freelancera SEO, jakim jest Pan Kordian Minkina. W końcu znalazłem tego czego szukałem! Indywidualne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, raporty, a co najważniejsze efekty! Polecam z czystym sumieniem. Współpracujemy od Czerwca 2019 roku.
  dt K.
  dt K.
  Zdecydowałem się na współpracę z Panem Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem zadowolony z wyników, jakie udało nam się uzyskać. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu moja firma w końcu zaczęła zarabiać! Sama współpraca na bardzo przejrzystych warunkach. Mam stały dostęp do panelu, gdzie mogę śledzić pozycje w Google, a na koniec każdego miesiąca dostaje raport z wykonanych w tym czasie prac.
  Grzegorz S.
  Grzegorz S.
  Pawel M.
  Pawel M.
  Bardzo dobre podejście do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim
  Paczek _.
  Paczek _.
  Kordian wykonał dla mnie stronę internetową, która została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizował ją pod kątem pozycjonowania w Google. Polecam współpracę!
  Patrycja N.
  Patrycja N.
  Kordian wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe. Efekty szybkie i stabilne. Oprócz pozycjonowania Kordian stworzył dla mnie stronę.
  Michał B.
  Michał B.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Kordian stara się zrozumieć rzeczywiste potrzeby klienta, dzięki czemu pozycjonuje te frazy, które są dla klienta najbardziej opłacalne i przynoszą zysk, a nie tylko są łatwe do wypozycjonowania. Każdy miesiąc kończy się zrozumiałym dla mnie raportem, więc wiem za co placę.jestem zadowolony i polecam 🙂
  Adrian M.
  Adrian M.
  Zleciłem wykonanie strony internetowej, obecnie ją pozycjonujemy. Szybki i bezpośredni kontakt.
  Marcin M.
  Marcin M.
  Kordian stworzył dla mnie nową stronę opartą o silnik Wordpress. Strona wygląda super. Obecnie zajmujemy się jej pozycjonowaniem w Google i z miesiąca na miesiąc moja widoczność rośnie.
  Kamil K.
  Kamil K.
  Współpracuję z Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony firmowej. Bardzo dobre efekty i jakość usług. Wcześniej korzystałem z usług dużej agencji SEO, jednak zdecydowanie wolę współpracę z człowiekiem, który bezpośrednio zajmuje się pozycjonowaniem strony. Szybciej, lepiej, skuteczniej.
  Piotr P.
  Piotr P.
  Kordian wykonuje ze mną pozycjonowanie stron internetowych od kilku lat. Podoba mi się, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kordian jako specjalista jest świadomy, że działanie szablonowe przy pozycjonowaniu stron nie działa na większą skalę. Jego wiedzę potwierdza obecność na wielu szkoleniach oraz konferencjach, gdzie pozycjonowanie stron jest głównym tematem.
  Wadyslaw O.
  Wadyslaw O.
  Z Kordianem współpracuje w zakresie pozycjonowania mojej strony od 2014 roku. Przez ten czas dużo zmieniło się w wyszukiwarce Google, ale dzięki profesjonalnemu podejściu i jasnych zasadach współpracy moja strona z roku na rok zwiększa swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Co najbardziej sobie cenie w Kordianie to stały kontakt i elastyczność w działaniach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po tych kilku latach planujemy rozszerzyć naszą współpracę o Google Ads i marketing w mediach społecznościowych.
  js_loader

  Wiedza

  O mojej wiedzy i doświadczeniu możesz przekonać się czytając regularnie wpisy pojawiające się moim blogu, gdzie dzielę się wiedzą i poradami.