Tworzenie stron www

Tworzenie stron www2021-10-14T17:06:35+02:00

Tworzenie stron internetowych

Nowoczesna strona internetowa to absolutny must-have każdej firmy, który myśli o skutecznej promocji w Internecie. Dziś Internet jest głównym źródłem informacji dla milionów użytkowników. Dopasowana do urządzeń mobilnych, przejrzysta strona prezentująca ofertę firmy poprawia sprzedaż towarów i usług, buduje wizerunek marki i dociera do nieograniczonej liczby użytkowników.

Jeśli szukasz rzetelnego wykonawcy intuicyjnych stron internetowych – doskonale trafiłeś! Od 2012 działam w branży marketingu internetowego, gdzie zajmuję się przede wszystkim pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyłem przez ten czas mogę zaoferować usługę tworzenia nowoczesnych stron www dopasowanych do wymogów klientów i wyszukiwarek internetowych.

Wyróżniki oferty:

 • Strony oparte o intuicyjny system zarządzania treścią WordPress

 • Dostosowane do urządzeń mobilnych

 • Zoptymalizowane pod pozycjonowanie

 • Unikalna szata graficzna

 • Prosta aktualizacja

Szukasz rzetelnego wykonawcy strony internetowej? Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Pozycjonowaniem stron internetowych zawodowo zajmuję się już od 8 lat. W 2014 roku założyłem własną działalność związaną z SEO, ponieważ zajęcie to stało się nie tylko moim sposobem na życie, ale i pasją. Regularnie biorę udział w szkoleniach oraz występuję na różnych konferencjach związanych z tą branżą. Stale chcę się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Na co dzień mieszkam w Częstochowie.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafię dostosować swoje metody pracy i ogólną strategię działania do każdego zlecenia. Podchodzę w pełni indywidualnie do swoich klientów. Opłaty naliczam w formie comiesięcznego abonamentu, rozszerzonego o premie za osiągnięcie określonych celów.

  Zależy mi na tym, by cały proces był zrozumiały i transparentny, dlatego regularnie przedstawiam szczegółowe raporty z moich prac.

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowaniem stron zajmuje się od 2012 roku. Skutecznie pomagając swoim klientom zwiększyć widoczność ich stron w wyszukiwarce Google. Sprawdź wybrane opinie!

  js_loader

  Wiedza

  Śledź mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat pozycjonowania stron internetowych i reklamy w Internecie.

  Przejdź do góry