Tworzenie stron internetowych Częstochowa

Tworzenie stron Częstochowa – potrzebujesz ładnej strony internetowej, dzięki której będziesz mógł zdobywać nowych klientów? Chętnie ją dla Ciebie stworzę! W obecnych czasach większość potencjalnych klientów szuka informacji o produktach lub usługach w Internecie. Jest to świetna możliwość dotarcia do setek tysięcy ludzi, którzy potencjalnie poszukują takich firm jak Twoja. Czego potrzebujesz, aby skutecznie reklamować się online? Podstawą jest strona internetowa. Przejrzysta, dobrze zaprojektowana, dostosowana do urządzeń mobilnych strona to fundament działań marketingowych firmy w Internecie.

Na co zwrócić uwagę zlecając projekt strony www? Jest wiele czynników, ale jednym z najważniejszych jest późniejsza działalność marketingowa, jaką zamierzasz prowadzić nad stroną. Często spotykam się z sytuacją, w której klienci szukają freelancera SEO lub agencji, ponieważ zamierzają pozycjonować stronę w wyszukiwarce Google. Jednak mimo tego, że strona posiada dobry design, praktycznie nie nadaje się do takich działań. Dlaczego tak się dzieje? Na etapie projektowania strony powinieneś porozmawiać z Twoim pozycjonerem i ustalić to, jak powinna wyglądać struktura strony, na jakie kwestie techniczne i optymalizacyjne zwrócić uwagę, jak powinny być zbudowane teksty oraz wiele innych czynników.

Jako specjalista SEO z wieloletnim doświadczeniem posiadam wiedzę o tym, jak powinna wyglądać dobra strona pod skuteczne SEO. Wykonuję strony internetowe oparte o intuicyjny system zarządzania treścią WordPress, dzięki czemu ich późniejsza edycja nie będzie stanowić problemów nawet dla początkujących użytkowników. Nowoczesna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, dzięki której zainteresujesz klientów swoją ofertą, zbudujesz świadomość marki oraz społeczność wiernych fanów.

Potrzebujesz nowej strony dla Twojej firmy? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer telefonu +48 609 704 072. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wątpliwości dotyczące mojej oferty.

Kordian Minkina pozycjonowanie Częstochowa

Projektowanie stron www Częstochowa - przykładowe realizacje

Zapewne, skoro tu jesteś, szukasz wykonawcy profesjonalnej strony internetowej dla firm to chciałbyś zobaczyć przykładowe realizacje stron, które wykonałem dla moich klientów. Poniżej znajdziesz witryny jakie miałem okazję zaprojektować dla moich klientów.

Strony www Częstochowa – profesjonalne, responsywne witryny www

Strona internetowa jest podstawowym źródłem informacji o danej firmie w Internecie. Każde przedsiębiorstwo, które poważnie traktuje wizerunek przedsiębiorstwa, powinno zadbać o nowoczesny styl graficzny, dobrą funkcjonalność i przejrzyste pokazanie oferowanych usług i produktów. Potencjalny klient mając do czynienia pierwszy raz z wybraną marką, będzie poszukiwał o niej informacji w Internecie. Interesujący, nowoczesny i czytelny wygląd daje poczucie zaufania oraz świadczy o wysokim profesjonalizmie. Nie można pozwolić sobie tu na zaniedbania.

Co klienci z Częstochowy muszą wiedzieć o moich stronach:

#Wordpress

Strona zostanie wykonana w systemie zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu jej edycja, dodawanie i aktualizacja treści będą prosta, nawet dla początkujących użytkowników. Bez konieczności programowania. Wszystko odbywać się będzie w intuicyjnym panelu przypominającym pasek narzędziowy taki jak w MS Word.

#RWD – Responsywność

Dzisiaj większość ruchu na stronach pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego nowoczesna witryna MUSI wyświetlać się poprawnie na każdym z nich! Zadbam o to, aby wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru każdego okna.

#Analityka

Google Analytics – zainstaluję oraz udostępnię Ci narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł obserwować kto i skąd wchodzi na Twoją stronę.

#SEO – Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zawartość strony zostanie prawidłowo przygotowana pod późniejsze działania związane z budowaniem widoczności strony w Google.

Ponadto zostanie ona zintegrowana z narzędziem Google Search Console, w którym dostępne są pełne dane na temat widoczności w wyszukiwarce Google oraz informacja o ewentualnych problemach.

#Bezpieczeństwo

Strona zostanie zabezpieczona przed atakami hackerów. W witrynie zostanie wdrożony też Certyfikat SSL, przez co strona będzie wyświetlać się pod adresem rozpoczynającym się od https://.

#Blog

Zostanie utworzona specjalna sekcja, na której będą pojawiać się treści poradnikowe związane z usługami i produktami firmy. Takie działania mają korzystny wpływ na widoczność witryny w wyszukiwarkach internetowych oraz poprawę wizerunku w oczach użytkowników.

Tworzenie stron www - cennik

Ile kosztuje tworzenie stron www Częstochowa? Koszt podstawowej i w pełni funkcjonalnej strony, z wykonaną optymalizacją pod wyszukiwarkę Google, tekstami, logo itp. może zaczynać się już od 1500 zł/netto.

Oczywiście wraz z koniecznością przygotowania bardziej rozbudowanego projektu czy sklepu internetowego cenna będzie wyższa i każdy przypadek wymaga indywidualnej wyceny.

Strony internetowe dla firm z Częstochowy zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google

Czym jest pozycjonowanie? To zbiór czynności, które w określonym czasie prowadzi do podwyższenia widoczności strony na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google. Jakie czynniki mają wpływ na wyniki? W dużym skrócie można powiedzieć, że algorytm wyszukiwarki wyświetla strony na podstawie ich trafności (do hasła jakiego szuka użytkownik) oraz na podstawie popularności na zewnętrznych stronach internetowych – przeczytaj więcej o linkbuildingu i pozyskiwaniu mocnych linków.

Jak długo trwa ten proces? Pozycjonowanie twojej strony zależne jest od konkurencji i budżetu miesięcznego, jaki możesz przeznaczyć na działania reklamowe w Google. W większości przypadków trwa od kilku do kilkunastu miesięcy.

Ile kosztuje kampania marketingowa w Google? Koszt pozycjonowanie strony w Częstochowie na rynku lokalnym może zaczynać się już od 800 zł/netto miesięcznie.

Projektowanie stron Częstochowa – potrzebujesz nowej witryny, która będzie odpowiednio zoptymalizowana i gotowa pod marketing w wyszukiwarkach? Chętnie zajmę się jej stworzeniem!

FAQ – Strony Internetowe Częstochowa

Tworzenie stron internetowych w Częstochowie to wymagające specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnych narzędzi. Sprawdź z jakimi pytania dotyczącymi tworzenia serwisów www najczęściej się spotykam.

Jak wybrać domenę?

Wybierając domenę musisz zwrócić uwagę na kilka czynników. Adres domeny może być powiązany z nazwą Twojej firmy czy usługami lub produktami, jakie oferujesz. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić czy wybrana przez Ciebie domena jest możliwa do zarejestrowania oraz czy jej nazwa jest zgodna z prawem i nie łamie zastrzeżonych znaków towarowych. Sprawdź również jej historię – negatywna historia może mieć zły wpływ na promowanie w wyszukiwarce Google.

Jak wybrać hosting?

Wybierając hosting kieruj się przede wszystkim opiniami innych użytkowników – klientów, którzy wcześniej skorzystali z oferty wybranej firmy. Sprawdź cennik, dane techniczne i dokładnie przeczytaj regulamin. Wiele firm hostingowych naciąga klientów, poprzez promocje w pierwszym roku korzystania z zasobów serwera w promocyjnej cenie, a w kolejnych latach naliczana jest cena, wykraczająca poza standardy rynkowe.

Czym cechuje się dobra witryna internetowa?

Dobra witryna powinna być użyteczna, prosta w obsłudze, zrozumiała dla odbiorcy, dostępna – zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Powinna być również zbudowana w taki sposób, aby było możliwe jej skuteczne promowanie np. w wyszukiwarce Google.

Co to jest CMS (system zarządzania treścią)?

CMS to skrót od anglojęzycznej nazwy Content Management System, oznaczającej system zarządzania treścią. Jest to oprogramowanie umożliwiające w łatwy i intuicyjny dla użytkownika sposób zarządzenia zawartością strony www. Najpopularniejszym CMS-em na świecie jest system WordPress.

Dlaczego usługa pozycjonowania jest potrzebna?

Ładna strona to tylko podstawa i początek drogi. Aby zdobyć ruch użytkowników, zapewne będziesz potrzebował skutecznych działań marketingowych własnej strony. Jednym z nich jest pozycjonowanie w wynikach organicznych, czyli zestaw długofalowych działań, który podnoszą pozycje serwisu na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Jaki jest koszt utrzymania strony?

Roczny koszt utrzymania niewielkiej strony internetowej lokalnej firmy powinien wynosić około 250 zł/netto. Na co składa się koszt hostingu oraz przedłużenia domeny. Jeśli jednak będziesz potrzebował dużo większych zasobów serwera (ruch na stronie, wielkość witryny) to ta kwota może znacznie wzrosnąć.