Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych2024-07-02T09:44:44+02:00

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowa usługa, której głównym celem jest podniesienie widoczności strony www w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google. Dlaczego pozycjonowanie jest usługą długofalową? Efekty pracy pozycjonera widoczne są dopiero po pewnym czasie, którego długość uzależniona jest od wielu czynników m.in. konkurencji, słów kluczowych, historii domeny czy miesięcznego budżetu, jaki jest przeznaczony na pozycjonowanie.

W branży pozycjonowania stron działam od 2012 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia specjalistyczne, udział w konferencjach SEO i testy. Wyszukiwarka Google ulega ciągłym modyfikacjom, dlatego tak ważne jest, aby rozwijać i doskonalić swój warsztat. W swojej pracy szczególny nacisk kładę na jakość wykonywanych usług i uczciwe podejście do klienta.

Oferuję usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych takie jak:

 • Wybór słów kluczowych

 • Audyt strony

 • Optymalizacja SEO

 • Pozycjonowanie lokalne

 • Pozycjonowanie long-tail sklepów internetowych

 • Linkbuilding

 • SEO copywriting

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Usługa pozycjonowania stron skierowana jest do klientów, którzy zamierzają poprawić widoczność swojej strony w wynikach organicznych wyszukiwarek. Pozycjonowanie to skuteczna metoda pozyskania ruchu stargetowanych użytkowników, czyli takich którzy w danym momencie są zainteresowani konkretnym tematem, jakim mogą być oferowane usługi czy produkty.

Jak działam? Usługę pozycjonowania stron rozpoczynam od ustaleniu z klientem, jaki budżet miesięczny netto może przeznaczyć na promocję własnej strony. Na tej podstawie tworzę indywidualną ofertę, która dopasowana jest do możliwości finansowych klienta. Nie rozliczam się w oparciu o płatność za efekt w postaci pozycji strony w Top10. Tego typu działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Aby SEO było skuteczne i bezpieczne konieczne jest zainwestowanie określonej ilości środków finansowych. W ramach ustalonego budżetu na pozycjonowanie klient ma GWARANCJĘ wykonania określonych czynności, z których na koniec każdego miesiąca przedstawiam raport.

Jakie korzyści zapewnia pozycjonowanie w wyszukiwarkach:

 • Ruch stargetowanych użytkowników

 • Poprawę sprzedaży towarów i usług

 • Kreowanie wizerunku firmy

 • Większe dochody

 • Rozpoznawalność firmy

Zleć pozycjonowanie strony w Google. Napisz do mnie!

  [yasr_overall_rating]
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Od 2012 roku zawodowo zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Od 2014 roku prowadzę własną działalność w tej branży. Pozycjonowanie stało się nie tylko moim zajęciem zarobkowym, ale i pasją. Dzięki niemu mogę się realizować zawodowo, a także spełniać swoje marzenia. Nie poprzestaję na poszerzaniu wiedzy w tym zakresie oraz doskonaleniu przydatnych umiejętności. Mieszkam w Częstochowie, ale regularnie biorę udział w rozmaitych szkoleniach i konferencjach SEO w całej Polsce.

  Każde zlecenie to inne wyzwanie. Poszczególne branże, domeny, słowa kluczowe oraz wiele innych czynników ma niebagatelny wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach. Mając tego pełną świadomość, w pełni indywidualnie podchodzę do każdego klienta. Rozliczenie za zlecenie odbywa się na zasadzie stałej opłaty abonamentowej, poszerzonej o premię za osiągnięte cele. Zależy mi na tym, by moja praca była jak najbardziej transparentna, więc co miesiąc przedstawiam raporty z wykonanych prac

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowanie stron internetowych to moja pasja, a jednocześnie sposób na życie. Działam w branży SEO od 2012 roku. Sprawdź co mają o mnie do powiedzenia klienci!

  [brb_collection id="1124"]

  Wiedza

  Śledź mojego bloga o pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach, na którym dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat linkowania, optymalizacji czy budowy skutecznego zaplecze SEO.

  Przejdź do góry