Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowa usługa, której głównym celem jest podniesienie widoczności strony www w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google. Dlaczego pozycjonowanie jest usługą długofalową? Efekty pracy pozycjonera widoczne są dopiero po pewnym czasie, którego długość uzależniona jest od wielu czynników m.in. konkurencji, słów kluczowych, historii domeny czy miesięcznego budżetu, jaki jest przeznaczony na pozycjonowanie.

W branży pozycjonowania stron działam od 2012 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia specjalistyczne, udział w konferencjach SEO i testy. Wyszukiwarka Google ulega ciągłym modyfikacjom, dlatego tak ważne jest, aby rozwijać i doskonalić swój warsztat. W swojej pracy szczególny nacisk kładę na jakość wykonywanych usług i uczciwe podejście do klienta.

Oferuję usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych takie jak:

 • Wybór słów kluczowych

 • Audyt strony

 • Optymalizacja SEO

 • Pozycjonowanie lokalne

 • Pozycjonowanie long-tail sklepów internetowych

 • Linkbuilding

 • SEO copywriting

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Usługa pozycjonowania stron skierowana jest do klientów, którzy zamierzają poprawić widoczność swojej strony w wynikach organicznych wyszukiwarek. Pozycjonowanie to skuteczna metoda pozyskania ruchu stargetowanych użytkowników, czyli takich którzy w danym momencie są zainteresowani konkretnym tematem, jakim mogą być oferowane usługi czy produkty.

Jak działam? Usługę pozycjonowania stron rozpoczynam od ustaleniu z klientem, jaki budżet miesięczny netto może przeznaczyć na promocję własnej strony. Na tej podstawie tworzę indywidualną ofertę, która dopasowana jest do możliwości finansowych klienta. Nie rozliczam się w oparciu o płatność za efekt w postaci pozycji strony w Top10. Tego typu działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Aby SEO było skuteczne i bezpieczne konieczne jest zainwestowanie określonej ilości środków finansowych. W ramach ustalonego budżetu na pozycjonowanie klient ma GWARANCJĘ wykonania określonych czynności, z których na koniec każdego miesiąca przedstawiam raport.

Jakie korzyści zapewnia pozycjonowanie w wyszukiwarkach:

 • Ruch stargetowanych użytkowników

 • Poprawę sprzedaży towarów i usług

 • Kreowanie wizerunku firmy

 • Większe dochody

 • Rozpoznawalność firmy

Zleć pozycjonowanie strony w Google. Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Od 2012 roku zawodowo zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Od 2014 roku prowadzę własną działalność w tej branży. Pozycjonowanie stało się nie tylko moim zajęciem zarobkowym, ale i pasją. Dzięki niemu mogę się realizować zawodowo, a także spełniać swoje marzenia. Nie poprzestaję na poszerzaniu wiedzy w tym zakresie oraz doskonaleniu przydatnych umiejętności. Mieszkam w Częstochowie, ale regularnie biorę udział w rozmaitych szkoleniach i konferencjach SEO w całej Polsce.

  Każde zlecenie to inne wyzwanie. Poszczególne branże, domeny, słowa kluczowe oraz wiele innych czynników ma niebagatelny wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach. Mając tego pełną świadomość, w pełni indywidualnie podchodzę do każdego klienta. Rozliczenie za zlecenie odbywa się na zasadzie stałej opłaty abonamentowej, poszerzonej o premię za osiągnięte cele. Zależy mi na tym, by moja praca była jak najbardziej transparentna, więc co miesiąc przedstawiam raporty z wykonanych prac

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowanie stron internetowych to moja pasja, a jednocześnie sposób na życie. Działam w branży SEO od 2012 roku. Sprawdź co mają o mnie do powiedzenia klienci!

  Karol H.
  Karol H.
  Wszystkie detale związane z interesującą mnie usługą udało się dogadać w niecałą godzinę w sobotni poranek. W dodatku mowa o 11 listopada. Doskonały kontakt, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, terminowa realizacja usługi zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Polecam P. Kordiana z czystym sumieniem.
  Leart S.
  Leart S.
  Polecam współpracę z Kordianem w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.
  Konrad N.
  Konrad N.
  Kordian Minkina wykonał dla mnie stronę internetową.Poziom, na jakim zrealizowana została usługa przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm, terminowość oraz kontakt na najwyższym poziomie.
  ROKO W.
  ROKO W.
  Z przyjemnością polecamy usługi Pana Kordiana z zakresu tworzenia stron internetowych. Jego profesjonalizm, umiejętności, terminowość i komunikatywność gwarantują wysoką jakość pracy.
  Waldemar Z.
  Waldemar Z.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, profesjonalna obsługa i szybka pomoc we wszystkich tematach, polecam!
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Kordianem jako freelancerem - specjalistą SEO z prawdziwego zdarzenia. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku 2020 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Dzięki jego wysiłkom udało mi się ujarzmić pozycjonowanie, a moja strona osiąga z każdym miesiącem coraz lepsze pozycje. Pana Kordiana cenię sobie również za bezproblemową komunikatywność, dyspozycyjność i empatię, co jest niezwykłą rzadkością w branży (wcześniej współpracowałem z innymi firmami i konsultantami SEO, więc mam porównanie). Jeśli ktoś zastanawia się, kogo do pozycjonowania wybrać - osoba Pana Kordiana będzie najlepszym wyborem!
  Mateusz J.
  Mateusz J.
  Bardzo polecam współpracę z Panem Kordianem, stworzenie strony internetowej rzetelnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie.
  Marek Z.
  Marek Z.
  Great job, meeting the deadline. I recommend!
  dawid K.
  dawid K.
  Po złych doświadczeniach z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron w Google, tym razem postawiłem na freelancera SEO, jakim jest Pan Kordian Minkina. W końcu znalazłem tego czego szukałem! Indywidualne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, raporty, a co najważniejsze efekty! Polecam z czystym sumieniem. Współpracujemy od Czerwca 2019 roku.
  dt K.
  dt K.
  Zdecydowałem się na współpracę z Panem Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem zadowolony z wyników, jakie udało nam się uzyskać. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu moja firma w końcu zaczęła zarabiać! Sama współpraca na bardzo przejrzystych warunkach. Mam stały dostęp do panelu, gdzie mogę śledzić pozycje w Google, a na koniec każdego miesiąca dostaje raport z wykonanych w tym czasie prac.
  Grzegorz S.
  Grzegorz S.
  Pawel M.
  Pawel M.
  Bardzo dobre podejście do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim
  Paczek _.
  Paczek _.
  Kordian wykonał dla mnie stronę internetową, która została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizował ją pod kątem pozycjonowania w Google. Polecam współpracę!
  Patrycja N.
  Patrycja N.
  Kordian wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe. Efekty szybkie i stabilne. Oprócz pozycjonowania Kordian stworzył dla mnie stronę.
  Michał B.
  Michał B.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Kordian stara się zrozumieć rzeczywiste potrzeby klienta, dzięki czemu pozycjonuje te frazy, które są dla klienta najbardziej opłacalne i przynoszą zysk, a nie tylko są łatwe do wypozycjonowania. Każdy miesiąc kończy się zrozumiałym dla mnie raportem, więc wiem za co placę.jestem zadowolony i polecam 🙂
  Adrian M.
  Adrian M.
  Zleciłem wykonanie strony internetowej, obecnie ją pozycjonujemy. Szybki i bezpośredni kontakt.
  Marcin M.
  Marcin M.
  Kordian stworzył dla mnie nową stronę opartą o silnik Wordpress. Strona wygląda super. Obecnie zajmujemy się jej pozycjonowaniem w Google i z miesiąca na miesiąc moja widoczność rośnie.
  Kamil K.
  Kamil K.
  Współpracuję z Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony firmowej. Bardzo dobre efekty i jakość usług. Wcześniej korzystałem z usług dużej agencji SEO, jednak zdecydowanie wolę współpracę z człowiekiem, który bezpośrednio zajmuje się pozycjonowaniem strony. Szybciej, lepiej, skuteczniej.
  Piotr P.
  Piotr P.
  Kordian wykonuje ze mną pozycjonowanie stron internetowych od kilku lat. Podoba mi się, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kordian jako specjalista jest świadomy, że działanie szablonowe przy pozycjonowaniu stron nie działa na większą skalę. Jego wiedzę potwierdza obecność na wielu szkoleniach oraz konferencjach, gdzie pozycjonowanie stron jest głównym tematem.
  Wadyslaw O.
  Wadyslaw O.
  Z Kordianem współpracuje w zakresie pozycjonowania mojej strony od 2014 roku. Przez ten czas dużo zmieniło się w wyszukiwarce Google, ale dzięki profesjonalnemu podejściu i jasnych zasadach współpracy moja strona z roku na rok zwiększa swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Co najbardziej sobie cenie w Kordianie to stały kontakt i elastyczność w działaniach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po tych kilku latach planujemy rozszerzyć naszą współpracę o Google Ads i marketing w mediach społecznościowych.
  js_loader

  Wiedza

  Śledź mojego bloga o pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach, na którym dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat linkowania, optymalizacji czy budowy skutecznego zaplecze SEO.