Tania strona internetowa

Tanie strony internetowe dla lokalnych firm

Strona internetowa to obecnie prawdziwe must-have dla każdej firmy, która ceni sobie pozytywny wizerunek i która chce pozyskiwać nowych klientów poprzez reklamę swoich produktów lub usług online. Jesteś niewielką lokalną firmą i potrzebujesz prostej strony wizytówki oraz skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarce Google? Napisz do mnie!

Kordian Minkina pozycjonowanie Częstochowa

Tworzenie niedrogich stron wizytówek

Oferuję usługę tworzenia tanich stron internetowych dopasowanych do urządzeń mobilnych – responsywnych, opartych o intuicyjny system zarządzania treścią Wordpress, dzięki któremu w łatwy sposób będziesz mógł edytować swoją witrynę i dodawać na niej nowe treści.

Każda wykonana przeze mnie strona dla Twojej firmy jest zoptymalizowana pod kątem SEO i przygotowana do skutecznego pozycjonowania, dzięki czemu będzie odwiedzana przez potencjalnych klientów. Twoja konkurencja posiada nowoczesną stronę www? Nie pozostawaj w tyle! Tania strona www dla firm to doskonała okazja na zwiększenie rozpoznawalności firmy i dotarcie do nowych klientów.

Co zyskujesz wraz z nową stroną www?

Nowoczesne strony internetowe stały się wizytówką firmy w Internecie i doskonałym narzędziem marketingowym, dzięki któremu masz szanse pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. To również doskonałe narzędzie do budowania świadomości marki, dzielenia się swoją wiedzą, tworzenia wizerunku specjalisty w swojej niszy.

Stworzenie strony, która będzie responsywna to również możliwość prezentacji swojej firmy w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Strony internetowe tanio – zaufaj mojemu doświadczeniu i zacznij reklamować się online!

Lat doświadczenia w SEO
+
Stworzonych stron
+
Klientów

O mnie

Pozycjonowanie i tworzeniem stron internetowych zajmuję się nieprzerwanie od 2012 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i imprezach branżowych.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ wierzę, że tylko takie nastawienie pomaga osiągnąć sukces i zrozumienie z obu stron.

Jeśli szukasz osoby, która rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków zachęcam Cię do kontaktu. Na pewno się dogadamy 🙂

Efekty moich klientów

Stworzenie strony internetowej, która będzie odpowiadała na potrzeby klientów to dopiero pierwszy krok, aby Twoja firma osiągnęła sukces w Internecie. Kolejnym jest skuteczna kampania reklamowa np. poprzez pozycjonowanie w wyszukiwarce Google! Sprawdź jakie korzyści i wzrosty widoczności notują moi klienci!

Cennik tworzenia stron www oraz pozycjonowania

Silver*

Strona + pozycjonowanie
PLN 499
00
netto/miesięcznie
 • Szablon premium
 • Hosting i domena na rok
 • Certyfikat SSL
 • Logo
 • Instalacja Wordpress
 • Wybór słów kluczowych
 • Optymalizacja SEO
 • Teksty na stronę
 • Pozycjonowanie do 5 lokalnych słów kluczowych
 • 1 artykuł tematyczny na bloga
 • 10 linków do strony

Gold*

Strona + pozycjonowanie
PLN 699
00
netto/miesięcznie
 • Szablon premium
 • Hosting i domena na rok
 • Logo
 • Certyfikat SSL
 • Instalacja Wordpress
 • Wybór słów kluczowych
 • Optymalizacja SEO
 • Teksty na stronę
 • Pozycjonowanie do 7 lokalnych słów kluczowych
 • 2 artykuły tematyczne na bloga
 • 15 linków do strony
 • Założenie profilów w mediach społecznościowych
Popularny

Platinum*

Strona + pozycjonowanie
PLN 999
00
netto/miesięcznie
 • Szablon premium
 • Hosting i domena na rok
 • Certyfikat SSL
 • Logo
 • Instalacja Wordpress
 • Wybór słów kluczowych
 • Optymalizacja SEO
 • Teksty na stronę
 • Pozycjonowanie do 10 lokalnych słów kluczowych
 • 3 artykuły tematyczne na bloga
 • 20 linków do strony
 • Założenie profilów w mediach społecznościowych
 • 6 postów w mediach społecznościowych

* zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania usługi kiedy powyższe działania w mojej opinii będą niewystarczające do osiągnięcia zadowalających wyników!

Czym jest pozycjonowanie i czy na pewno jest mi potrzebne?

Pozycjonowanie to długofalowe działania, które prowadzą do zwiększenia widoczności twojej strony w wyszukiwarkach internetowych takich jak najpopularniejsze w Polsce Google. Jak nie trudno sobie wyobrazić – czym wyższa pozycja w wyszukiwarce na popularne słowa kluczowe – tym większy ruch użytkowników, czyli potencjalnych klientów Twojej firmy. W ramach usługi budowy taniej strony www oferuję pełną optymalizację witryny pod wymagania wyszukiwarki i słowa kluczowe, które uzgadniam z klientem jeszcze przed procesem budowy strony. To ważne, ponieważ w mojej opinii proces projektowania stron internetowych powinno się zacząć od wyboru fraz, na które będą one w dalszym etapie pozycjonowane i pod które powinna zostać opracowana prawidłowa struktura serwisu.

Dlaczego warto mi zaufać? Posiadam wieloletnie doświadczenie i wiedzę dotyczącą pozycjonowania witryn, które potwierdzają efekty i opinie moich klientów. Jestem freelancerem, dlatego powierzając mi realizację usługi jaką jest tworzenie nowoczesnych i tanich stron www masz pewność, że za obsługę Twojego zlecenia będę odpowiadał osobiście, bez zbędnych pośredników i niewyjaśnionych sytuacji. Cenię sobie bliski kontakt z moimi klientami, dlatego zawsze chętnie odpowiadam na pytania i staram się jasno oraz rzeczowo rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące mojej oferty.

Dzielę się wiedzą

Jesteś zainteresowany stworzeniem nowej strony internetowej, ale moja ofertę jeszcze Cię nie przekonała? Zachęcam Cię do zapoznania się z moimi artykułami!

Dlaczego tanie strony internetowe są tak popularne?

Oferuję tanie strony ponieważ wiem, że nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na wydatek kilku tysięcy złotych, a istnieje spora grupa firm, która chciałby dotrzeć z własną ofertę do lokalnych klientów oraz systematycznie zwiększać popularność w wyszukiwarce Google. W dobie kryzysu, który spowodowała pandemia COVID-19 wiem jak ważne jest zdobycie nowych odbiorców i promocja własnej działalności.

Oferuję w pełni profesjonalne strony, które są dostosowane do urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony, dzięki czemu klienci mogą przeglądać Twoją witrynę www gdziekolwiek się znajdują i w każdej chwili mają możliwość przesłać zapytanie o Twoje usługi bądź produkty – czy to z wykorzystaniem formularza kontaktowego, czy to poprzez wykonanie telefonu. Każda strona to dla mnie osobny projekt, dlatego masz pewność, że nigdzie indziej w sieci nie znajdziesz strony www takiej jak Twoja. Korzystam z intuicyjnego systemu zarządzania treścią CMS Wordpressa, dzięki czemu późniejsza obsługa portalu jest maksymalnie uproszczona.

Tanie strony internetowe dla lokalnych firm wraz z pozycjonowaniem

Oferujesz usługi na lokalnym rynku jak na przykład salon fryzjerski, mechanika samochodowa czy naprawa obuwia? Nie potrzebujesz więc dużej, skomplikowanej strony internetowej, która będzie kosztować kilka tysięcy złotych. Jako specjalista zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych od 2012 roku doskonale zdaję sobie sprawę z potrzeb niewielkich przedsiębiorców, dlatego moja oferta na tanie tworzenie stron internetowych wraz z pozycjonowaniem, dzięki któremu będziesz widoczny na popularne słowa kluczowe, jakie wpisują Twoi klienci w oknie wyszukiwarki to doskonała okazja na zwiększenie sprzedaży w firmie!

Tania responsywna strona internetowa – brzmi nierealnie? Niekoniecznie! Stworzenie prostej strony www z wykorzystaniem popularnego i bardzo prostego w obsłudze systemu CMS jakim niewątpliwie jest Wordpress sprawia, że jestem w stanie zminimalizować koszt stworzenia witryny dla przedsiębiorców, którzy normalnie nie mogliby sobie pozwolić na taką usługę. Dzięki wykorzystaniu szablonów i mnóstwa darmowych wtyczek, które znaczenie rozszerzają możliwości silnika Wordpress, nie ma potrzeby projektować dedykowanych rozwiązań, przez które zwykle wykonanie strony jest znacznie droższe.

Tania strona internetowa FAQ

Zdecydowanie TAK! Duże grono przedsiębiorców nie potrzebuje dużych, rozbudowanych witryn, ponieważ ich biznes jest prosty, a oferta nie składa się z wielu usług lub produktów. Małe lokalne firmy, które zwykle nie mogą pozwolić sobie na duże wydatki, a chciałyby być aktywne i widoczne w Internecie, dzięki zbudowaniu niedrogiej strony i wykorzystaniu potencjału jakie niesie za sobą pozycjonowanie mogą spełnić swoje potrzeby.

To co mnie cechuje to profesjonalizm oraz wiedza i doświadczenie w temacie pozycjonowania. Decydując się na moje usługi masz pewność, że Twoją stronę internetową wykona osoba, która dostosuje ją do wymogów wyszukiwarki Google.

CMS to system zarządzania treścią, jaki pozwala na łatwe tworzenie i zarządzanie witryną. Skrót CMS pochodzi od anglojęzycznej nazwy Content Management System.Istnieją różne systemy CMS, jednak wszystkie strony, które tworzę są przygotowane na podstawie systemu Wordpress, który jest najpopularniejszą aplikacją tego typu na świecie.

Domena internetowa to unikalny adres, pod którym będzie wyświetlać się Twoja witryna w Internecie. Adres Twojej domeny jest niepowtarzalny w całej sieci i to właśnie po wpisaniu nazwy Twojej domeny w oknie przeglądarki, użytkownicy mogą zobaczyć jej zawartość.

Hosting to udostępnianie odpowiednio skonfigurowanych zasobów serwera celem umożliwienia dostępu do jego zawartości innym. Hosting jest miejscem na którym umieszcza się zawartość strony, aby była ona dostępna dla innych użytkowników w sieci Internet.

Przejdź do góry