Pozycjonowanie Częstochowa

Pozycjonowanie stron to zestaw działań, które prowadzą do poprawienia pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.pl. Dzięki wysokim pozycjom na popularne frazy, Twoja strona będzie lepiej widoczna, przez co zwiększy się ruch użytkowników, jacy są zainteresowani Twoimi usługami lub produktami. Jest to obecnie jeden z najlepszych, a przede wszystkim najtańszych sposobów reklamowania firmy w Internecie.
 
Jako specjalista freelancer SEO pracuję nad wysokimi pozycjami stron moich klientów od 2012 roku. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyłem pracując pracując nad klientami z wielu różnych branż, mogę zaproponować wysokiej jakości usługi dla klientów z Częstochowy i okolic. Zlecając mi pozycjonowanie firm z Częstochowy i okolic masz pewność, że cały proces zostanie wykonany w zgodzie z najnowszymi trendami, minimalizując przy tym możliwość otrzymania kary ze strony wyszukiwarki Google. Jakie korzyści może dać Ci współpraca ze mną?
 1. Poprawę pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek
 2. Pozyskanie dodatkowego ruchu
 3. Kreowanie wizerunku marki na rynku
 4. Zwiększenie ruchu użytkowników
 5. Zwiększenie zaufania do marki i strony

Szukasz rzetelnej osoby do pozycjonowania stron internetowych Częstochowa? Skorzystaj z formularza obok, aby się ze mną skontaktować!

Ocena wpisu

  Kordian Minkina pozycjonowanie Częstochowa

  Specjalista SEO Częstochowa Kordian Minkina

  Pozycjonowaniem w Google to nie sprint, ale maraton!
   
  SEO zajmuje się zawodowo od 2012 roku, a od 2014 roku prowadzę własną firmę. Praca jest moją pasją, dzięki której mogę spełniać swoje marzenia. Stale poszerzam wiedzę biorąc udział w licznych szkolenia oraz konferencjach SEO.
   
  Działam w oparciu o stałą opłatę (ryczałt) w ramach której wykonuje określoną ilość czynności jakie wpływają na poprawę widoczności stron internetowych w wynikach organicznych Google. Czynności te związane są z pozyskiwaniem linków przychodzących (link building), tworzeniem artykułów poradnikowych, obsługa wizytówki Google Moja Firma czy pracą nad udoskonaleniami na stronie.
   
  Klient na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego otrzymuje pełen raport z przeprowadzonych prac i zdobytych linków. Ponadto umowa obejmuje dostęp do monitoringu fraz kluczowych, gdzie na bieżąco sprawdzany jest ranking pozycji na wybrane słowa kluczowe w Google.
   
  Nie oferuję cudów – pozycjonowanie stron internetowych w Częstochowie to działania długofalowe, a efekty mojej pracy widoczne są zwykle po pewnym czasie, jaki uzależniony jest od konkurencji w wynikach wyszukiwania.

  Pozycjonowanie stron Częstochowa – zwiększ ruch z wyszukiwarki

  Pozycjonowanie w Częstochowie to usługa która pozwala zwiększyć widoczność strony www i ruch potencjalnych klientów z wyszukiwarki Google. Wysokie pozycje na konkurencyjne słowa kluczowe zapewniają wzrost odwiedzin stron i sklepów internetowych. Jak wygląda ten proces?

  • Audyt SEO – jeśli posiadasz stronę www pierwszym krokiem, aby skutecznie wypozycjonować ją w Google jest audyt SEO. Czym jest audyt SEO? To działania które mają za zadanie sprawdzenie stanu witryny, poprawności indeksowania, wyszukania kluczowych błędów technicznych, analizę treści na stronie i wiele innych znaczących czynników, które mają wpływ na skuteczne pozycjonowanie.
  • Wybór słów kluczowych/fraz – następnym krokiem jaki należy wykonać w procesie pozycjonowania jest wybór słów kluczowych. Dokładny keyword research, który pozwoli wybrać słowa kluczowe cieszące się popularnością wśród użytkowników jest kluczowych elementem w strategii pozycjonowania Twojej strony.
  • Optymalizacja strony – dopasowanie strony do wymogów wyszukiwarki Google oraz do wybranych słów kluczowych. Poprawnie przeprowadzona optymalizacja jest fundamentem, aby osiągać wysokie pozycje.
  • Budowanie popularności – budowanie popularności serwisu internetowego w wyszukiwarce Google odbywa się poprzez zdobywanie odnośników (klikalnych linków) na zewnętrznych stronach www. Tylko dobrej jakości linki przekładają się na wysoką i stabilną pozycję!
  • Monitoring i analiza efektów – pozycjonowanie to usługa długofalowa, której efekty widoczne są po kilku, a nawet kilkunastu miesiącach pracy, która wymaga stałej analizy, wdrażania poprawek i monitorowania efektów.

  Skuteczne pozycjonowanie Częstochowa

  Jak działa algorytm Google? Algorytm Google bierze pod uwagę określone czynniki przy ustaleniu rankingu stron. Każdy czynnik ma dla algorytmu inną wagę i znaczenie. Bardzo skrótowo można powiedzieć, że algorytm ustala wyniki na podstawie trafności (dopasowania strony do zapytania użytkownika) oraz na podstawie popularności (linki na zewnętrznych stronach). Coraz większe znaczenie mają jednak kwestie związane z dostosowaniem strony do użytkowników (UX, intuicyjność) oraz zachowanie behawioralne (np. czas jaki użytkownik spędza na stronie).

  Jak poprawić pozycję w Google? Najprostszym sposobem na poprawę pozycji w Google jest wdrożenie procesu jaki jest skuteczne pozycjonowanie www.

  Jak moje usługi pomogą Twojej firmie? Marketing internetowy poprzez pozycjonowanie przełoży się na widoczność strony i większość ilość użytkowników, którzy będą na nią wchodzić. Ponadto wysoka pozycja w Google wpływa na pozytywny wizerunek firmy i wzrost zaufania klientów do firmy. Jak pokazują badania użytkownicy ufają stronom, które znajdują się na czołowych pozycjach w wynikach organicznych Google.

  Pozycjonowanie lokalne w Częstochowie – Usługi SEO Częstochowa

  Czy seo strony internetowej Częstochowa jest naprawdę aż tak ważne? Czym jest local seo? Usługa ta pomoże Ci zdobyć nowych klientów z Twojego miasta! Jeśli prowadzisz firmę, która oferuje lokalne usługi jak salon fryzjerski, hotel, restauracja czy wulkanizację, pozycjonowanie stron będzie znakomitym sposobem na dotarcie do nowych klientów.

  Jak pokazują badania 46% wyszukiwań w Google ma charakter lokalny. To znaczy, że prawie połowa użytkowników tej wyszukiwarki (która jest najpopularniejsza w Polsce) szuka usług w swojej najbliższej okolicy. Warto wykorzystać ten potencjał do promocji swojej firmy. Posiadam sprawdzone techniki pozwalające zwiększyć widoczność strony w wynikach lokalnych Google.

  Seo w Częstochowie – opinie moich klientów

  Skutecznie pomagając swoim klientom zwiększyć widoczność ich stron w wyszukiwarce Google. Sprawdź wybrane opinie!

  js_loader

  Pozycjonowanie stron Częstochowa cennik

  Koszt pozycjonowania strony na rynku lokalnym może zaczynać się już od 800 zł/netto miesięcznie. Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że efektywne pozycjonowanie stron internetowych jest najbardziej opłacalnym kanałem reklamy w Internecie!

  W przeciwieństwie do reklam sponsorowanych w social mediach, wysokie pozycje w Top 10 gwarantują ruch stargetowanych użytkowników, którzy w danym momencie poszukują konkretnego produktu, informacji lub usługi.

  Nie mam stałego cennika pozycjonowania lokalnego – do każdej strony podchodzę indywidualnie, ponieważ każda branża rządzi się swoimi zasadami i konkurencyjnością. W wycenie dużą rolę odgrywają słowa kluczowe, czym większa ilość słów i konkurencja tym większe nakłady finansowe potrzebne będą do osiągnięcia rezultatów w postaci pozycji w Top10.

  Swoje działania związane z usługa pozycjonowanie lokalne Częstochowa opieram o stałą opłatę miesięczną i premię za osiągnięte pozycje w Top10. Dzięki stałej opłacie masz pewność, że w trakcie miesiąca wykonam określone działania promujące Twoją stronę w Google.

  Działam transparentnie. Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz dostęp do monitoringu pozycji, a wraz z fakturą raport.

  Specjalista SEO Kordian Minkina
  Ul. Baczyńskiego 4c/1a
  42-224 Częstochowa

  Telefon: +48 609 704 072

  Mail: kontakt@kordianminkina.pl

  Pozycjonowanie sklepów Częstochowa

  Sklepy internetowe i prowadzenie e-commerce, czyli handlu online jest stosunkowo młodą gałęzią gospodarki, która co ważne – ulega bardzo szybkim zmianom. Wraz z pandemią koronawirusa ilość firm, która przeniosła swoją sprzedaż do internetu znacząco wzrosła. Co za tym idzie sporo wzrosła również konkurencja z jaką muszą liczyć się firmy. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać z możliwie jak największej ilości kanałów sprzedaży online, a jednym z najlepszych z nich jest pozycjonowanie sklepów www w Google.

  Dzięki wysokim pozycją potencjalni klienci zobaczą Twoją ofertę i możliwe, że z niej skorzystają. Co ważne, promowanie organiczne sklepów online można wykonać na bardzo dużą ilość słów kluczowych z tzw. długiego ogona, czyli bardziej rozbudowanych, a co za tym idzie bardziej dopasowanych fraz.

  Pozycjonowanie zagraniczne Częstochowa

  Pozycjonowanie zagraniczne Częstochowa – oferuje usługi na rynkach zagranicznych takich jak Niemcy, Anglia czy Stany Zjednoczone. Dla firm, które planują ekspansję swoich produktów lub usług jest to świetny sposób na dotarcie do nowych klientów.

  Należy wiedzieć natomiast, że jeśli planujesz pozycjonowanie na zagranicę musisz liczyć się zwykle z większym wydatkiem niż ma to miejsce w przypadku działań SEO na Polskę. Z czego to wynika? Koszt działań (kupno linków, treści, optymalizacja) jest zwyczajnie droższa. Przykład? Koszt średniej jakości publikacji content marketingowej w Polsce to około 500 zł/netto. W Niemczech musimy liczyć się z kosztem 500 Euro.

  Optymalizacja stron www – SEO Częstochowa

  Optymalizacja to zadanie jakie ma na celu dostosowanie strony internetowych do wymogów wyszukiwarek oraz słów kluczowych. Polega na zaprojektowaniu i wdrożeniu przejrzystej architektury strony, wyeliminowaniu błędów technicznych, wdrożeniu przyjaznych adresów url, optymalizacji meta tagów takich jak tytuł i opis, przygotowaniu wysokiej jakości treści odpowiednio zagęszczonej słowami kluczowymi i ich odmianami oraz uzupełnionymi o słowa semantyczne. Poprawnie wdrożona optymalizacja generuje właściwie natychmiastowe rezultaty w postaci poprawienia widoczności domeny, przez co zwiększa się ruch na stronie www.

  Czy SEO oznacza to samo co pozycjonowanie? Choć wyrażenia te często są używane jako synonimy, SEO i pozycjonowanie to nie to samo! SEO jest elementem pozycjonowania. SEO czyli z angielskiego search engine optimization to optymalizacja.

  Tworzenie stron www Częstochowa

  Strona www to obecnie must-have, każdego, który traktuje poważnie działania marketingowe w swojej firmie. Ogromny potencjał jaki niesie za sobą reklama online nie powinien zostać niezauważony również przez Twoje przedsiębiorstwo. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej strony internetowej mogę ją dla Ciebie przygotować! Tworzę witryny w oparciu o przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią WordPress – dzięki czemu późniejsza ich aktualizacja jest łatwa i nie skomplikowana, nawet dla początkujących.

  Wykonana przeze mnie strona internetowa będzie dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu Twoi potencjalni klienci, przeglądając ją na smartfonie, bez problemu sprawdzą, jakie usługi lub produkty oferujesz!

  Reklama internetowa Częstochowa

  Reklama internetowa poprzez pozycjonowanie w Google to świetny sposób na dotarcie do nowych klientów. Do działań marketingowych możemy zaliczyć takie usługi jak: pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach, Google Ads, Social Media Marketing czy WoMM. Reklamując swoją stronę na rynku lokalnym warto wykorzystać do promocji także regionalne portale, które cieszą się dużą popularnością użytkowników i budzą ich zaufanie. Do takich serwisów w naszym mieście możemy zaliczyć:

  Pozycjonowanie www Częstochowa – Agencja SEO czy Freelancer?

  Częstochowa to miasto, gdzie możemy znaleźć bardzo dużo firm i agencji SEO oferujących usługi pozycjonowania stron internetowych. Koszty i jakość takich usług jest jednak bardzo zróżnicowana. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie warto decydować się na najtańszą ofertę seo, ponieważ zwykle wiąże się to z niskiej jakości działaniami, które wpływają niekorzystnie na aktualną i późniejszą historię domeny.

  Jako specjalista ds. pozycjonowania stron internetowych stawiam na jakość i „grę w otwarte karty”. To jakość witryn konkurencji w Google wyznacza budżet, jaki będzie potrzebny do osiągnięcia wysokich pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki czy to w wynikach organicznych czy to w Mapach Google.

  Pozycjonowanie Google Częstochowa FAQ

  W Częstochowie pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród firm. Klienci mają dużo pytań dotyczących moich działań. Przygotowałem krótkie FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania związane z pozycjonowaniem strony w Częstochowie.

  Jakie korzyści może dać Ci pozycjonowanie strony

  Pozycjonowanie strony niesie za sobą wiele korzyści – przede wszystkim zwiększa jej widoczność na tematyczne słowa kluczowe. Większa widoczność to większy ruch użytkowników i szansa na sprzedanie swoich towarów czy usług. Wyższa pozycja to również większa rozpoznawalność firmy i wzrost zaufania co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy.

  Jak być wyżej w Google

  Są dwa sposoby na poprawę swojej widoczności w wyszukiwarce Google. Pierwszy to pozycjonowanie, drugi to płatna kampania Google Ads. Pozycjonowanie to usługa długofalowa, które efekty widoczne są dopiero po kilku miesiącach. Google Ads działa od razu po wpłaceniu budżetu i ustawieniu kampanii.

  Jak działa wyszukiwarka Google

  Google to algorytm, który ustala swoje wyniki na podstawie ponad 200 czynników rankingowych takich jak dopasowanie strony do zapytania, jej popularność na zewnętrznych witrynach oraz kwestie techniczne.

  Pozycjonowanie – po jakim czasie efekty

  Efekty pozycjonowania zwykle widoczne są dopiero po kilku miesiącach działań w zależności od trudności branży czyli konkurencji.