Pozycjoner z Częstochowy Kordian MinkinaPozycjonowanie stron Częstochowa to działania, które prowadzą do poprawienia pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.pl. Dzięki wysokim pozycjom Twoja strona będzie lepiej widoczna, przez co zwiększy się ruch użytkowników. Pozycjonowanie stron to obecnie zdecydowanie najlepszy sposób na marketing internetowy i dotarcie do nowych klientów.

Jako specjalista SEO pracuję nad wysokimi pozycjami stron moich klientów od 2012 roku.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyłem przez ten czas mogę zaproponować wysokiej jakości usługę pozycjonowania stron Częstochowa. Zlecając mi pozycjonowanie swojej strony internetowej masz pewność, że wykonam ją zgodnie z najnowszymi trendami w SEO, minimalizując ryzyko otrzymania kary od wyszukiwarki Google.

Praca to moja pasja, dlatego stale rozwijam swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących pozycjonowania stron i reklamy w Internecie.  Nie oferuję cudów – pozycjonowanie to działania długofalowe, których efekt widoczny jest po kilku miesiącach.

Jeśli zamierzasz skorzystać z moich usług – ustal budżet jaki możesz przeznaczyć na moje działania. Skuteczne pozycjonowanie stron wiąże się z poświęceniem sporej ilości czasu, wiedzy i wymaga pewnych nakładów finansowych.

Potrzebujesz pozycjonowania? Napisz do mnie na kontakt@kordianminkina.pl lub zadzwoń +48 609 704 072.

Pozycjonowanie Częstochowa – zwiększ ruch z wyszukiwarki

Usługa pozycjonowanie stron Częstochowa pozwala zwiększyć widoczność i ruch z wyszukiwarki Google firmom i klientom indywidualnym z Częstochowy. Jak wygląda proces pozycjonowania?

  • Wybór słów kluczowych/fraz – pierwszym krokiem jaki trzeba wykonać w pozycjonowaniu jest wybór słów kluczowych. Dokładny keyword research to podstawa udanych działań SEO.
  • Optymalizacja strony – dopasowanie strony do wymogów wyszukiwarki Google oraz do wybranych słów kluczowych. Poprawnie przeprowadzona optymalizacja jest fundamentem w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych.
  • Budowanie popularności – budowanie popularności serwisu internetowego w wyszukiwarce Google odbywa się poprzez zdobywanie odnośników (klikalnych linków) na zewnętrznych stronach internetowych. Tylko dobrej jakości linki przekładają się na wysoką i stabilną pozycję!
  • Monitoring i analiza efektów – pozycjonowanie stron to usługa długofalowa, której efekty widoczne są po kilku, a nawet kilkunastu miesiącach pracy, która wymaga stałej analizy, wdrażania poprawek i monitorowania efektów.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 609 704 072

Pozycjonowanie lokalne w Częstochowie

Pozycjonowanie lokalne gwarantuje nowych klientów z Twojego miasta! Jeśli prowadzisz firmę, która oferuje lokalne usługi jak salon fryzjerski, hotel, restauracja czy wulkanizację, pozycjonowanie stron będzie znakomitym sposobem na dotarcie do nowych klientów. Jak pokazują badania 46% wyszukiwań w Google ma charakter lokalny. To znaczy, że prawie połowa użytkowników tej wyszukiwarki (która jest najpopularniejsza w Polsce) szuka usług w swojej najbliższej okolicy. Warto wykorzystać ten potencjał do promocji swojej firmy. Posiadam sprawdzone techniki pozwalające zwiększyć widoczność strony w wynikach lokalnych Google.

Moje dane:

Pozycjonowanie Częstochowa – Specjalista SEO Kordian Minkina

Ul. Baczyńskiego 4c/1a

42-224 Częstochowa

Telefon: +48 609 704 072

Mail: kontakt@kordianminkina.pl

Cennik pozycjonowania lokalnego

Nie mam stałego cennika pozycjonowania lokalnego – do każdej strony podchodzę indywidualnie, ponieważ każda branża rządzi się swoimi zasadami i konkurencyjnością. W wycenie pozycjonowania dużą rolę odgrywają słowa kluczowe, czym większa ilość słów i konkurencja tym większe nakłady potrzebne będą do osiągnięcia rezultatów w postaci pozycji w Top10.

Swoje działania związane z pozycjonowaniem stron w Częstochowie opieram o stałą opłatę miesięczną i premię za osiągnięte pozycje w Top10 na wybrane słowa kluczowe. Dzięki stałej opłacie masz pewność, że w trakcie miesiąca wykonam określone działania promujące Twoją stronę w Google.

Działam transparentnie. Decydując się na współpracę ze mną i pozycjonowanie strony internetowej dostaniesz dostęp do monitoringu pozycji, a wraz z fakturą raport.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 609 704 072

Pozycjonowanie zagraniczne Częstochowa

Pozycjonowanie zagraniczne Częstochowa – oferuje usługi pozycjonowania na rynkach zagranicznych takich jak Niemcy, Anglia czy Stany Zjednoczone. Dla firm, które planują ekspansję swoich produktów i usług na zagranicznych rynkach, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach to genialny sposób na dotarcie do nowych klientów. Należy wiedzieć natomiast, że jeśli planujesz pozycjonowanie na zagranicę musisz liczyć się zwykle z większym wydatkiem niż ma to miejsce w przypadku działań SEO na Polskę. Z czego to wynika? Koszt działań (kupno linków, treści, optymalizacja) jest zwyczajnie droższa. Przykład? Koszt średniej jakości publikacji content marketingowej w Polsce to około 500 zł/netto. W Niemczech musimy liczyć się z kosztem 500 Euro.

Marketing internetowy Częstochowa

Marketing internetowy to najlepszy obecnie doskonała metoda na dotarcie do lokalnych klientów. Do działań marketingowych możemy zaliczyć takie usługi jak: pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach, Google Ads, Social Media Marketing czy WoMM. Reklamując swoją stronę na rynku lokalnym w Częstochowie warto wykorzystać do promocji także regionalne portale, które cieszą się dużą popularnością użytkowników i budzą ich zaufanie. Do takich serwisów Częstochowie możemy zaliczyć:

Pozycjonowanie Częstochowa FAQ

W Częstochowie pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród firm. Klienci mają dużo pytań dotyczących moich działań. Przygotowałem krótkie FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania związane z pozycjonowaniem strony w Częstochowie.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 609 704 072

Jakie korzyści może dać Ci pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie strony niesie za sobą wiele korzyści – przede wszystkim zwiększa jej widoczność na tematyczne słowa kluczowe. Większa widoczność to większy ruch użytkowników i szansa na sprzedanie swoich towarów czy usług. Wyższa pozycja to również większa rozpoznawalność firmy i wzrost zaufania co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy.

Jak być wyżej w Google

Są dwa sposoby na poprawę swojej widoczności w wyszukiwarce Google. Pierwszy to pozycjonowanie, drugi to płatna kampania Google Ads. Pozycjonowanie to usługa długofalowa, które efekty widoczne są dopiero po kilku miesiącach. Google Ads działa od razu po wpłaceniu budżetu i ustawieniu kampanii.

Jak działa wyszukiwarka Google

Wyszukiwarka Google to algorytm, który ustala swoje wyniki na podstawie ponad 200 czynników rankingowych takich jak dopasowanie strony do zapytania, jej popularność na zewnętrznych witrynach oraz kwestie techniczne.

Pozycjonowanie – po jakim czasie efekty

Efekty pozycjonowania strony zwykle widoczne są dopiero po kilku miesiącach działań w zależności od trudności branży czyli konkurencji.