Linkbuilding – mocne linki zewnętrzne

Linkbuilding jest jednym z najważniejszych czynników w walce o topowe pozycje w wyszukiwarce Google. Linkowanie to działanie mające na celu budowanie popularności strony internetowej na innych witrynach w sieci. Proces ten ma za zadanie odzwierciedlać naturalne działanie użytkowników, którzy dzielą się ciekawymi informacjami znalezionymi w Internecie, publikując przy tym link (klikalny odnośnik) do strony wartej polecania.

Linkowanie można porównać do systemu głosów, w którym jedna strona internetowa głosuje na kolejną i przekazuje jej część autorytetu (Page Rank). Skuteczny linkbuilding powinien być oparty o wysokiej jakości domeny, które cieszą się doskonałą widocznością, autorytetem i popularnością wśród użytkowników. Linkowanie  zapewnia stronie internetowej liczne korzyści, do których należą:

 • Poprawa pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek

 • Pozyskanie dodatkowego ruchu

 • Kreowanie wizerunku marki na rynku

 • Zwiększenie ruchu użytkowników

 • Zwiększenie zaufania do marki i strony

Usługa link building outsource

Oferuję usługi związane z pozyskiwaniem mocnych linków SEO! Posiadam wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na poprawę widoczności stron internetowych w wyszukiwarce Google. Działam kompleksowo i starannie. Gwarantuję najwyższą jakość i terminowe raportowanie działań. Pozyskuję linki z domen, które posiadają wysoką wiarygodność oraz cieszą się popularnością wśród użytkowników, ponieważ moim zdaniem tylko takie linki mogą zagwarantować efekty.

Swoją wiedzą i przemyśleniami na temat skutecznego pozyskiwania mocnych linków dzielę się na blogu, gdzie odpowiadam na często powtarzające się pytania użytkowników, rozwiązuje problemy oraz radzę, jak i skąd czerpać pomysły na nowe miejsca do linkbuildingu.

Zapoznaj się z moimi artykułami na temat linkowania zewnętrznego:

Pozyskuję linki dla klientów z takich źródeł jak:

 • Artykuły sponsorowane
 • Posty na forach

 • Komentarze na blogach

 • Wizytówki NAP

 • Zaplecze SEO

 • Nawiązywanie relacji z blogerami i influencerami
 • Relinkowanie

 • Outreach

Potrzebujesz wsparcia w linkowaniu? Napisz do mnie!

  Ocena wpisu
  Kordian Minkina Freelancer SEO

  Freelancer SEO Kordian Minkina

  P

  ozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to nie sprint, ale maraton.

  Pochodzę z Częstochowy. Już od 2012 roku zawodowo zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Zajęcie to zaintrygowało mnie na tyle, że szybko stało się moją pasją. Z tego względu w 2014 zdecydowałem się założyć własną firmę. W ten sposób pozycjonowanie z zajęcia zawodowego przeobraziło się w sposób na życie i spełnianie marzeń. Aktywnie biorę udział w szkoleniach oraz konferencjach SEO organizowanych w całej Polsce. Stale staram się poszerzać swoją wiedzę.

  Stosuję indywidualne strategie przy każdym zleceniu. Doskonale rozumiem specyfikę różnych branż, domen czy słów kluczowych. Dostosowuję swoje metody w taki sposób, by osiągnąć najlepsze efekty. Wynagrodzenie ustalam w formie abonamentowej opłaty, poszerzonej o stosowne premie za osiągnięte efekty.

  Co miesiąc przesyłam transparentny raport, który w przejrzysty sposób przedstawia postęp prac.

  Opinie moich klientów

  Pozycjonowaniem stron zajmuje się od 2012 roku. Skutecznie pomagając swoim klientom zwiększyć widoczność ich stron w wyszukiwarce Google. Sprawdź wybrane opinie!

  Kasia M.
  Kasia M.
  Z Panem Kordianem współpracuję już rok. Zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym mojej firmy. Jestem zadowolona z usług, kontaktu i wyników. Polecam.
  Karol H.
  Karol H.
  Wszystkie detale związane z interesującą mnie usługą udało się dogadać w niecałą godzinę w sobotni poranek. W dodatku mowa o 11 listopada. Doskonały kontakt, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, terminowa realizacja usługi zgodnie z uprzednimi ustaleniami. Polecam P. Kordiana z czystym sumieniem.
  Leart S.
  Leart S.
  Polecam współpracę z Kordianem w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.
  Konrad N.
  Konrad N.
  Kordian Minkina wykonał dla mnie stronę internetową.Poziom, na jakim zrealizowana została usługa przerósł moje oczekiwania. Profesjonalizm, terminowość oraz kontakt na najwyższym poziomie.
  ROKO W.
  ROKO W.
  Z przyjemnością polecamy usługi Pana Kordiana z zakresu tworzenia stron internetowych. Jego profesjonalizm, umiejętności, terminowość i komunikatywność gwarantują wysoką jakość pracy.
  Waldemar Z.
  Waldemar Z.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, profesjonalna obsługa i szybka pomoc we wszystkich tematach, polecam!
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Kordianem jako freelancerem - specjalistą SEO z prawdziwego zdarzenia. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku 2020 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Dzięki jego wysiłkom udało mi się ujarzmić pozycjonowanie, a moja strona osiąga z każdym miesiącem coraz lepsze pozycje. Pana Kordiana cenię sobie również za bezproblemową komunikatywność, dyspozycyjność i empatię, co jest niezwykłą rzadkością w branży (wcześniej współpracowałem z innymi firmami i konsultantami SEO, więc mam porównanie). Jeśli ktoś zastanawia się, kogo do pozycjonowania wybrać - osoba Pana Kordiana będzie najlepszym wyborem!
  Mateusz J.
  Mateusz J.
  Bardzo polecam współpracę z Panem Kordianem, stworzenie strony internetowej rzetelnie i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie.
  Marek Z.
  Marek Z.
  Great job, meeting the deadline. I recommend!
  dawid K.
  dawid K.
  Po złych doświadczeniach z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron w Google, tym razem postawiłem na freelancera SEO, jakim jest Pan Kordian Minkina. W końcu znalazłem tego czego szukałem! Indywidualne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, raporty, a co najważniejsze efekty! Polecam z czystym sumieniem. Współpracujemy od Czerwca 2019 roku.
  dt K.
  dt K.
  Zdecydowałem się na współpracę z Panem Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony w wyszukiwarce Google. Jestem zadowolony z wyników, jakie udało nam się uzyskać. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu moja firma w końcu zaczęła zarabiać! Sama współpraca na bardzo przejrzystych warunkach. Mam stały dostęp do panelu, gdzie mogę śledzić pozycje w Google, a na koniec każdego miesiąca dostaje raport z wykonanych w tym czasie prac.
  Grzegorz S.
  Grzegorz S.
  Pawel M.
  Pawel M.
  Bardzo dobre podejście do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim
  Paczek _.
  Paczek _.
  Kordian wykonał dla mnie stronę internetową, która została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizował ją pod kątem pozycjonowania w Google. Polecam współpracę!
  Patrycja N.
  Patrycja N.
  Kordian wykonuje dla mnie pozycjonowanie strony na lokalne słowa kluczowe. Efekty szybkie i stabilne. Oprócz pozycjonowania Kordian stworzył dla mnie stronę.
  Michał B.
  Michał B.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Kordian stara się zrozumieć rzeczywiste potrzeby klienta, dzięki czemu pozycjonuje te frazy, które są dla klienta najbardziej opłacalne i przynoszą zysk, a nie tylko są łatwe do wypozycjonowania. Każdy miesiąc kończy się zrozumiałym dla mnie raportem, więc wiem za co placę.jestem zadowolony i polecam 🙂
  Adrian M.
  Adrian M.
  Zleciłem wykonanie strony internetowej, obecnie ją pozycjonujemy. Szybki i bezpośredni kontakt.
  Marcin M.
  Marcin M.
  Kordian stworzył dla mnie nową stronę opartą o silnik Wordpress. Strona wygląda super. Obecnie zajmujemy się jej pozycjonowaniem w Google i z miesiąca na miesiąc moja widoczność rośnie.
  Kamil K.
  Kamil K.
  Współpracuję z Kordianem w zakresie pozycjonowania mojej strony firmowej. Bardzo dobre efekty i jakość usług. Wcześniej korzystałem z usług dużej agencji SEO, jednak zdecydowanie wolę współpracę z człowiekiem, który bezpośrednio zajmuje się pozycjonowaniem strony. Szybciej, lepiej, skuteczniej.
  Piotr P.
  Piotr P.
  Kordian wykonuje ze mną pozycjonowanie stron internetowych od kilku lat. Podoba mi się, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kordian jako specjalista jest świadomy, że działanie szablonowe przy pozycjonowaniu stron nie działa na większą skalę. Jego wiedzę potwierdza obecność na wielu szkoleniach oraz konferencjach, gdzie pozycjonowanie stron jest głównym tematem.
  Wadyslaw O.
  Wadyslaw O.
  Z Kordianem współpracuje w zakresie pozycjonowania mojej strony od 2014 roku. Przez ten czas dużo zmieniło się w wyszukiwarce Google, ale dzięki profesjonalnemu podejściu i jasnych zasadach współpracy moja strona z roku na rok zwiększa swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Co najbardziej sobie cenie w Kordianie to stały kontakt i elastyczność w działaniach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po tych kilku latach planujemy rozszerzyć naszą współpracę o Google Ads i marketing w mediach społecznościowych.
  js_loader

  Wiedza

  Chcesz skutecznie pozyskiwać mocne linki do strony? Śledź mojego bloga, na którym dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat linkowania i innych czynności związanych z pozycjonowanie stron.