Wizytówki NAP

Wizytówki NAP – zwiększ widoczność lokalną swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Prowadzisz biznes lokalny? Chcesz dotrzeć do klientów, którzy szukają Twoich usług lub produktów? Tworzenie tak zwanych wizytówek NAP z informacjami teleadresowymi Twojej firmy oraz linkiem do strony to jedna z najlepszych metod na pozyskanie mocnych linków do strony internetowej oraz poprawę pozycji domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Szukasz oferty na wizytówki NAP z linkami? Wybrałem najlepsze strony internetowe w Polsce, które pozwalają na umieszczenie cytatów NAP i klikalnych odnośników. Wyselekcjonowana lista serwisów NAP podzielona na pakiety dopasowane do Twoich możliwości finansowych.

Wszystkie serwisy NAP z mojej oferty na których tworzone są wizytówki NAP posiadają dobrą widoczność w Google, sprawdzoną na bazie takich narzędzi, jak Semstorm czy Senuto. Domeny z mojej listy NAP to zwykle części większych serwisów regionalnych. Strony pozwalają na umieszczenie pełnych danych teladresowych firmy oraz klikalnego odnośnika. Ponadto w większości wizytówek NAP zostanie umieszczony unikalny tekst opisowy ze słowami kluczowymi, dzięki czemu Twoja wizytówka szybciej zindeksuje się w wyszukiwarce Google i wpłynie na poprawę rankingu strony docelowej.

Pakiet 25 wizytówek NAP

200netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport

Pakiet 50 wizytówek NAP

300netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport

Pakiet 65 wizytówek NAP

350netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport

Co to jest wizytówka NAP?

Wizytówka NAP to internetowa wizytówka firmy. Skrót wizytówki NAP pochodzi od angielskich słów Name, Address, Phone Number. W skrócie oznacza to po prostu nazwę firmy, adres i numer telefonu, czyli podstawowe dane kontaktowe do firmy.

Czym są wizytówki NAP w kontekście pozycjonowania stron internetowych? Wizytówki NAP pozwalają na umieszczenie cytatów NAP na zewnętrznych stronach internetowych. Zakładanie takich wizytówek wpływa więc korzystnie na widoczność strony firmowej w lokalnych wynikach wyszukiwania oraz poprawia pozycje strony w mapkach Google.

Dodatkowym atutem wizytówek NAP z mojej oferty jest klikalny link, jaki można umieścić w profilu oraz pełny opis firmy ze słowami kluczowymi. Można więc rzec, że nap to idealny element strategii link buildingu dla fraz regionalnych.

Czytaj również:

Dlaczego warto założyć Wizytówkę NAP?

Tworzenie wizytówek NAP pozwala zwiększyć popularność firmy w Internecie, a w szczególności w wyszukiwarce Google. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa pod słowa kluczowe to wyłącznie fundament dobrych działań związanych z pozycjonowaniem. Potrzebne jest jeszcze paliwo, jakim są linki i cytaty na zewnętrznych witrynach. Tworzę wizytówki na dobrej jakość serwisach z ruchem. To również istotne, ponieważ oferta firmy, ma szansę dotrzeć do realnych użytkowników, którzy bezpośrednio mogą się zainteresować ofertą firmy. Można więc powiedzieć, że zakładanie wizytówek NAP przekłada się wzrost popularności i sprzedaży w Internecie.

Jakich danych potrzeba do założenia dobrej wizytówki NAP?

Do założenie wizytówki NAP konieczne są pełne dane teleadresowe firmy, a w szczególności – pełna nazwa, numer nip i regon, dane adresowe, numer telefonu, adres mail, adres strony internetowej. Ponadto większość serwisów typu NAP z mojej wyselekcjonowanej listy pozwala na umieszczenie unikalnej treści opisowej, którą przygotowuje we własnym zakresie, w ramach oferty.

Linki z NAP – jak wpływają na pozycjonowanie lokalne

Linki NAP z mocnych serwisów pozwalają na zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w lokalnych organicznych wynikach wyszukiwania. Ponadto są z jednym z istotnych elementów pozycjonowania profilu Google Moja Firma w mapkach. Umieszczone w wizytówkach NAP dane firmy budzą w “oczach” algorytmu wyszukiwarki Google zaufanie do danej firmy i są pewnego rodzaju informacją, że dana firmy nie jest zwyczajnym fake’iem.

Pełne dane adresowe umieszczone na zewnętrznych stronach www budzą zaufanie również u potencjalnych klientów naszej firmy. Użytkownicy w Internecie decydując się na zakup wybranej usługi lub produktu czytają opinie i szukają innych informacji, aby upewnić się, że ich wybór jest na pewno prawidłowy. Czytaj również: https://kordianminkina.pl/opieka-nad-wizerunkiem-firmy/.

Wizytówki NAP lista – gdzie warto wpisać swoje dane telekontaktowe?

Wiesz już czym są wizytówki NAP i jakie korzyści mogą dać Twojej firmie w procesie pozycjonowania stron internetowych i zwiększania widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Na jakich stronach warto tworzyć wizytówki NAP? Oto przykładowo lista serwisów na których tworzę wizytówki NAP dla swoich klientów:

 • Targeo.pl
 • Cylex.pl
 • Odi.pl
 • Yellowpages.pl
 • Biznesfinder.pl

Pamiętaj, że jeśli Twój budżet nie pozwala na zlecenie zakładania wizytówek NAP do firm takiej jak moja, to sam możesz przygotować swoją własną listę wizytówek NAP i umieszczać na nich pełne dane adresowe firmy. Wizytówka NAP to swego rodzaju katalog stron internetowych, zapoznaj się więc z jego regulaminem i dokładnie sprawdź parametry każdej domeny. Wiele portali oferuje darmowe dodanie profilu z umieszczeniem danych nap, jednak po pewnym czasie pobierana jest dodatkowa opłata za widoczność przedsiębiorstwa w serwisie.

Wizytówki NAP FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co to jest Wizytówka NAP?

Wizytówka NAP to inaczej wizytówka firmy w Internecie. Link building z wykorzystaniem serwisów pozwalających na tworzenie wizytówek NAP wpływa na poprawę widoczności strony w wyszukiwarce Google na frazy lokalne.

Czy i w jaki sposób NAP może wspomóc pozycjonowanie lokalne?

Odpowiednia optymalizacja strony w połączeniu z cytatami NAP przekłada się zwiększenie widoczności strony www w lokalnych wynikach wyszukiwania zarówno w wynikach tradycyjnych, jak i mapkach Google.

Jakich danych potrzeba do założenia dobrej wizytówki NAP?

Do stworzenie wizytówki NAP potrzebne będą pełne dane teleadresowe firmy. Przede wszystkim pełna nazwa firmy, adres i numer telefonu, adres strony internetowej, nip i regon.

Czy w wizytówkach NAP należy umieszczać linki?

Tak. Jeśli serwisy na to pozwalają warto w wizytówkach NAP umieszczać aktywne linki do swojej firmy. W mojej liście serwisów NAP znajdują się tylko strony pozwalają na umieszczenie aktywnych odnośników.

25 wizytówek NAP50 wizytówek NAP65 wizytówek NAP