Wizytówki NAP

Wizytówki NAP – zwiększ widoczność lokalną swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Prowadzisz biznes lokalny? Chcesz dotrzeć do klientów, którzy szukają Twoich usług lub produktów? Tworzenie tak zwanych wizytówek NAP z informacjami teleadresowymi Twojej firmy oraz linkiem do strony to jedna z najlepszych metod na pozyskanie mocnych linków do strony internetowej oraz poprawę pozycji domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Szukasz oferty na wizytówki NAP z linkami? Wybrałem najlepsze strony internetowe w Polsce, które pozwalają na umieszczenie cytatów NAP i klikalnych odnośników. Wyselekcjonowana lista serwisów NAP podzielona na pakiety dopasowane do Twoich możliwości finansowych.

Wszystkie serwisy NAP z mojej oferty na których tworzone są wizytówki NAP posiadają dobrą widoczność w Google, sprawdzoną na bazie takich narzędzi, jak Semstorm czy Senuto. Domeny z mojej listy NAP to zwykle części większych serwisów regionalnych. Strony pozwalają na umieszczenie pełnych danych teladresowych firmy oraz klikalnego odnośnika. Ponadto w większości wizytówek NAP zostanie umieszczony unikalny tekst opisowy ze słowami kluczowymi, dzięki czemu Twoja wizytówka szybciej zindeksuje się w wyszukiwarce Google i wpłynie na poprawę rankingu strony docelowej.

Pakiet 25 wizytówek NAP

250netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport
 • Wysokiej jakości portale
 • Baza z ruchem organicznym

Pakiet 50 wizytówek NAP

425netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport
 • Wysokiej jakości portale
 • Baza z ruchem organicznym

Pakiet 65 wizytówek NAP

480netto
 • Klikalne odnośniki
 • Unikalny opis
 • Raport
 • Wysokiej jakości portale
 • Baza z ruchem organicznym

Zamów pakiet wizytówek NAP

  25 wizytówek NAP50 wizytówek NAP65 wizytówek NAP

  Co to jest wizytówka NAP?

  Wizytówka NAP to internetowa wizytówka firmy. Skrót wizytówki NAP pochodzi od angielskich słów Name, Address, Phone Number. W skrócie oznacza to po prostu nazwę firmy, adres i numer telefonu, czyli podstawowe dane kontaktowe do firmy.

  Czym są wizytówki NAP w kontekście pozycjonowania stron internetowych? Wizytówki NAP pozwalają na umieszczenie cytatów NAP na zewnętrznych stronach internetowych. Zakładanie takich wizytówek wpływa więc korzystnie na widoczność strony firmowej w lokalnych wynikach wyszukiwania oraz poprawia pozycje strony w mapkach Google.

  Dodatkowym atutem wizytówek NAP z mojej oferty jest klikalny link, jaki można umieścić w profilu oraz pełny opis firmy ze słowami kluczowymi. Można więc rzec, że nap to idealny element strategii link buildingu dla fraz regionalnych.

  Czytaj również:

  Dlaczego warto założyć Wizytówkę NAP?

  Tworzenie wizytówek NAP pozwala zwiększyć popularność firmy w Internecie, a w szczególności w wyszukiwarce Google. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa pod słowa kluczowe to wyłącznie fundament dobrych działań związanych z pozycjonowaniem. Potrzebne jest jeszcze paliwo, jakim są linki i cytaty na zewnętrznych witrynach. Tworzę wizytówki na dobrej jakość serwisach z ruchem. To również istotne, ponieważ oferta firmy, ma szansę dotrzeć do realnych użytkowników, którzy bezpośrednio mogą się zainteresować ofertą firmy. Można więc powiedzieć, że zakładanie wizytówek NAP przekłada się wzrost popularności i sprzedaży w Internecie.

  Jakich danych potrzeba do założenia dobrej wizytówki NAP?

  Do założenie wizytówki NAP konieczne są pełne dane teleadresowe firmy, a w szczególności – pełna nazwa, numer nip i regon, dane adresowe, numer telefonu, adres mail, adres strony internetowej. Ponadto większość serwisów typu NAP z mojej wyselekcjonowanej listy pozwala na umieszczenie unikalnej treści opisowej, którą przygotowuje we własnym zakresie, w ramach oferty.

  Linki z NAP – jak wpływają na pozycjonowanie lokalne

  Linki NAP z mocnych serwisów pozwalają na zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w lokalnych organicznych wynikach wyszukiwania. Ponadto są z jednym z istotnych elementów pozycjonowania profilu Google Moja Firma w mapkach. Umieszczone w wizytówkach NAP dane firmy budzą w „oczach” algorytmu wyszukiwarki Google zaufanie do danej firmy i są pewnego rodzaju informacją, że dana firmy nie jest zwyczajnym fake’iem.

  Pełne dane adresowe umieszczone na zewnętrznych stronach www budzą zaufanie również u potencjalnych klientów naszej firmy. Użytkownicy w Internecie decydując się na zakup wybranej usługi lub produktu czytają opinie i szukają innych informacji, aby upewnić się, że ich wybór jest na pewno prawidłowy. Czytaj również: https://kordianminkina.pl/opieka-nad-wizerunkiem-firmy/.

  Wizytówki NAP lista – gdzie warto wpisać swoje dane telekontaktowe?

  Wiesz już czym są wizytówki NAP i jakie korzyści mogą dać Twojej firmie w procesie pozycjonowania stron internetowych i zwiększania widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Na jakich stronach warto tworzyć wizytówki NAP? Oto przykładowo lista serwisów na których tworzę wizytówki NAP dla swoich klientów:

  • Targeo.pl
  • Cylex.pl
  • Odi.pl
  • Yellowpages.pl
  • Biznesfinder.pl

  Pamiętaj, że jeśli Twój budżet nie pozwala na zlecenie zakładania wizytówek NAP do firm takiej jak moja, to sam możesz przygotować swoją własną listę wizytówek NAP i umieszczać na nich pełne dane adresowe firmy. Wizytówka NAP to swego rodzaju katalog stron internetowych, zapoznaj się więc z jego regulaminem i dokładnie sprawdź parametry każdej domeny. Wiele portali oferuje darmowe dodanie profilu z umieszczeniem danych nap, jednak po pewnym czasie pobierana jest dodatkowa opłata za widoczność przedsiębiorstwa w serwisie.

  Wizytówki NAP FAQ – najczęściej zadawane pytania

  Co to jest Wizytówka NAP?

  Wizytówka NAP to inaczej wizytówka firmy w Internecie. Link building z wykorzystaniem serwisów pozwalających na tworzenie wizytówek NAP wpływa na poprawę widoczności strony w wyszukiwarce Google na frazy lokalne.

  Czy i w jaki sposób NAP może wspomóc pozycjonowanie lokalne?

  Odpowiednia optymalizacja strony w połączeniu z cytatami NAP przekłada się zwiększenie widoczności strony www w lokalnych wynikach wyszukiwania zarówno w wynikach tradycyjnych, jak i mapkach Google.

  Jakich danych potrzeba do założenia dobrej wizytówki NAP?

  Do stworzenie wizytówki NAP potrzebne będą pełne dane teleadresowe firmy. Przede wszystkim pełna nazwa firmy, adres i numer telefonu, adres strony internetowej, nip i regon.

  Czy w wizytówkach NAP należy umieszczać linki?

  Tak. Jeśli serwisy na to pozwalają warto w wizytówkach NAP umieszczać aktywne linki do swojej firmy. W mojej liście serwisów NAP znajdują się tylko strony pozwalają na umieszczenie aktywnych odnośników.